X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


حادثه ۲۵ بهمن ۸۹، اتفاقی نبود که بتواند کوچکترین خطری برای نظام اسلامی محسوب شود، اما یوم النفاق و روزهای پس از آن حامل اتفاقاتی بود که نشان داد عملیاتی شدن تام و تمام سیاست درست نظام در "جذب حداکثری و دفع حداقلی"، عامل تاخیر در محاکمه سران فتنه بوده است.


  


تاریخ انتشار : یکشنبه 1 اسفند‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 به همراه «مفضّل»، «ابوبصیر» و «ابان» خدمت امام صادق(ع) رسیدیم و دیدیم که آن حضرت بر روی خاک‌ها نشسته جامه‌ای خیبری، بی‌یقه و آستین کوتاه بر تن کرده و همانند مادر فرزند مرده در حال گریه و زاری است. سراسر وجود او را حزن و اندوه فرا گرفته بود؛ آثار غم و اندوه در صورتش ظاهر گشته بود...
 
 

تاریخ انتشار : یکشنبه 1 اسفند‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 «اى گروه مردمان! آن نور خداى تبارک و تعالى در من قرار گرفت و پس از آن در وجود على(ع)، آنگاه از او در نسلش تا «قائم المهدى(ع)» که بازگیرنده حق است و جلب کننده همه حقوق ازدست رفته ما. آگاه باشید که خاتم اوصیاء مهدى قائم(ع) از ماست.آگاه باشید که او بر همه ادیان پیروز مى شود.


تاریخ انتشار : یکشنبه 1 اسفند‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


میلاد پایه‏گذار دانشگاه بزرگ جعفری، پایه‏گذار مکتب شیعه دوازده امامی، امام جعفر صادق علیه‏السلام ، مبارک باد!

تاریخ انتشار : یکشنبه 1 اسفند‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


ولادت با سعادت حضرت محمد پیامبر صلح و دوستی بر همه مسلمانان مبارک باد 


تاریخ انتشار : یکشنبه 1 اسفند‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


'ریم خلیفه' روزنامه نگار الوسط در کنفرانس مطبوعاتی وزیر خارجه این کشور ضمن انتقادات شدید از وی و هیئت حاکمه گفت: آقای وزیر آنچه در میدان لؤلؤ صورت گرفت یک کشتار بود.

به گزارش مشرق به نقل از مهر، این روزنامه نگار در کنفرانس مطبوعاتی که روز جمعه پس از برگزاری اجلاس فوق العاده شورای همکاری در منامه با حضور شیخ خالد وزیر خارجه بحرین، شیخ عبدالله بن زاید وزیر خارجه امارات و دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس برگزار شد وقتی به حوادث میدان لؤلؤ و محل تجمع اعتصاب کنندگان اشاره کرد نتوانست جلو اشکهای خود را بگیرد و شدیدا گریست و آنچه را که در این میدان گذشت یک قربانگاه واقعی توصیف کرد
تاریخ انتشار : شنبه 30 بهمن‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایتامام مهدى (عجّل اللَّه تعالى‏ فرجه الشریف) در قرآن کریم


 

سخنران: آیت‏اللَّه محمد هادى معرفتمقدمه

 

بحث از ظهور پر برکت حضرت حجت(عجل الله تعالی فرجه)، با استناد به آیات قرآنى، به مقدمه‏اى کوتاه نیاز دارد.
اگر ما خواسته باشیم این مسأله را از صریح آیات به دست آوریم، شاید خواسته‏اى بى مورد باشد. اساساً پیغمبر اکرم ‏صلى الله علیه وآله از روز اول این تذکر را به عامه مسلمانان داد و فرمود: قرآن داراى ظهر است و بطن؛
« ما من القرآن آیة الا و لها ظهر و بطن(21)».


تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 28 بهمن‌ماه سال 1389 | نظرات (1)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 سیّد علی خان در کتاب شریف «الکلم الطیّب» می‌گوید: این دعای ارزشمندی است از امام زمان(ع) برای کسی که چیزی از او ضایع گشته یا حاجتی دارد؛ بنابراین شخصی که خواسته یا مشکل مهمّی دارد، باید این دعا را بسیار بخواند:

تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 28 بهمن‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایتتحرک اخیر فتنه‌گران در 25 بهمن موجب برکات جاودان دیگری برای انقلاب اسلامی و نظام مردمی برخواسته از خون شهدا و تلاش مجاهدان خواهد شد این خود گوری بود که با دستان پلید موسوی و کروبی برای خود آنان و ایادی و اصحاب فتنه کنده شد و گریزی از آن نیست.
تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 بهمن‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


                   ارائه این مطلب فقط به خاطره ارادت به رهبر عزیم امام خامنه ای


         سلامتی امام زمان و نایب بر حقش امام خامنه ای رهبر مظلوم و عزیزتر از جانم
 


دیدار امام خامنه ای با علامه حسن زادهرهبر انقلاب با علامه حسن زاده در تهران دیدار کرد.

جهان نیوز نوشت:

ولی امر مسلمین شب گذشته با حضور در منزل حضرت آیت الله حسن زاده آملی در تهران با ایشان دیدار و گفت وگو کردند. گزارشی از این دیدار نقل نشده است.
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
 

 


 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)