X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


آرایش، فیلم موسوی و کروبی، مجریان زن و نظرات رهبر انقلاب در گفت وگو با ضرغامیفیلمی را که آقای کروبی برای انتخابات ارائه داد، مجموعه‎ای از شکستن تمام خط قرمز‎‎ها بود، من وقتی در همین اتاق، فیلم انتخاباتی ایشان را دیدم، به‎نظرم به هیچ‎وجه قابل‎پخش نبود، چون تمام خط قرمز‎ها زیر پا گذاشته شده بود. شک کردم، از دفتر رهبری و از ایشان سؤال شد و رهبری پیغام فرستادند که سخت‎گیری نکنیدتاریخ انتشار : یکشنبه 30 مرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (2)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


مرهمی برای دردهایم/ برگرفته ای از آیات جزء هجدهم؛

افزایش فرزندان نامشروع، دردناک ترین پیامد بدحجابی
و الذین هم عن اللغو معرضون(3/ مؤمنون)


کار لغو، کاری است که فایده ای نداشته باشد، بنابراین کارهای لغو از نظر دین، اعمال مباح و حلالی است که نفع اخروی یا دنیوی که به سود آخرتی بینجامد، نداشته باشد؛ مانند غذا خوردن. غذا خوردن در نظر اول لازم و ضروری و امری مطلوب است؛ اما اگر هدف از آن فقط لذت بردنتاریخ انتشار : یکشنبه 30 مرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت
دکتر ایزدی متخصص گوش و حلق و بینی بیمارستان حضرت رسول(ص) و فلوشیب جراحی حنجره از دانشگاه مینسوتای امریکا پس از انجام عمل جراحی گفت: در عمل جراحی به دلیل ترومایی که به علی خلیلی وارد شده بود، فلج طناب صوتی سمت چپ وی طی یک جراحی
تاریخ انتشار : یکشنبه 30 مرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایتذکر مصیبت حضرت علی (ع)

 مقام معظم رهبری(مدظله العالی) می فرمایند:

من دو سه جمله از روایات نقل شده را به عنوان ذکر مصیبت بیان می کنم .لوط بن یحیی ابی مخنف می گوید:«فلما احسّ الأمام بالضّرب لم یتأوّه» یعنی وقتی در محراب بر فرق آن بزرگوار ضربه وارد شد و پیشانی حضرت را شکافت، هیچ آه و ناله یی نکردند. «وصبر واحتسب»؛ خودشان را حفظ کردند و صبر کردند.«ووقع علی وجه و لیس عنده احد»؛ حضرت با صورت روی زمین افتادند و اطراف ایشان کسی نبود؛ چون هنوز نماز شروع نشده بود، مسجد هم تاریک بود و مردم به طور متفرق در مسجد مشغول خواندنتاریخ انتشار : جمعه 28 مرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (1)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


تصاویر: جریان آب در زیر حرم حضرت عباس (س)

 شما به خوبی می‌دانید اگر آب به مدت 10 روز در یک جا بماند گندیده می‌شود، اما این آب با وجود اینکه درب ورودی آن بسته شده مانند گلاب می‌ماند و در اطراف قبر مطهر حضرت قمربنی هاشم حلقه زده و همچنان بسیار تازه و معطر مانده است.آیا می دانستید که سالهاست آب روانی در زیر حرم مطهر حضرت قمر بنی هاشم (س) جاریست؟

تصاویر: جریان آب در زیر حرم حضرت عباس (س)تاریخ انتشار : جمعه 28 مرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایتآخرین روزهای زندگی امام علی(ع)


یک حادثه ای مربوط به امیرالمؤمنین علی علیه السلام است که نقل کرده اند در روز سیزدهم ماه مبارک رمضان رخ داده است و آن این است که در روز سیزدهم ماه رمضان - و ظاهراً آن روز، روز جمعه بوده است - ایشان موعظه می کردند و خطبه می خواندند، برای مردم صحبت می کردند و مردم در مسجد نشسته بودند و از جمله کسانی که در مسجد نشسته بودند دو فرزند بزرگوارشان امام حسن و امام حسین علیهما السلام بودند. یک مرتبه وسط
تاریخ انتشار : جمعه 28 مرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


5 عمل برای درک بهتر شب قدر

از ائمه معصومین نقل است که در شب بیست و سوم ماه رمضان و در طول آن ماه مبارک ، در هر حالى (نشسته و ایستاده ) و هر زمانى پس از ذکر و یاد خداى تعالى و درود فرستادن بر محمد و آل او (علیهم السلام ) این دعا را بخوان :تاریخ انتشار : جمعه 28 مرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


  همة امامان کشتی نجاتند؛ لیکن کشتی امام حسین(ع) سریع‌تر است.
همة ائمّه(ع) مشعل هدایتند؛ ولی مشعل ابا عبدالله الحسین(ع) پرفروغ‌تر است.
همة اولیای الهی درهای رحمت پروردگارند؛ امّا درِ رحمت امام حسین(ع) فراخ‌تر است.

همة شهیدان راه حق شفا بخشند؛ لیکن شفابخشیِ امام حسین(ع) گسترده‌تر است.تاریخ انتشار : جمعه 28 مرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


توصیه‌های آیت الله مصباح برای شب قدر

شب قدر امتیازی است که خدای متعال به پیغمبر اسلام و مسلمان‌ها عنایت فرموده استشب قدر همچون بار عامی است که بزرگان و سلاطین برای زیردستان، رعایا و بندگان خود، داده و هدایایی را می‌بخشیدند. خدای متعال که ارحم الراحمین است و رحمت او قابل مقایسه با هیچ رحمت و فضلی نیست، بر امت اسلامی منت گذاشته و شب قدر را همچون بار عام، شب بخشش قرار داده است. شبی که عبادت آن نیز از عبادت هزار ماه برتر است. شبی برای تقدیر امور عالمتاریخ انتشار : چهارشنبه 26 مرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایتدنیای شگفت انگیزمان را بیشتر بشناسیم((جن.ابلیـس.شیطان))

واژه جن
 

جن در لغت به معنی موجود پنهان و نامرئی است یعنی چیزی که از حواس انسانی پوشیده است . و واژه جان که هفت بار در قرآن کریم آمده است در کتاب های اقرب الموارد و قاموس قرآن به معنی اسم جمع جن است ولی در مجمع البحرین و کشاف به معنی پدر بزرگ جن است. مثل جنت که باغی سرسبز و پنهان است یا مثل جنان یعنی آن دلی که در سینه پنهان است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه 19 مرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (1)
 

 


 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)