نوشته شده توسط : سرباز ولایت


  

کلیپی از صحبت های  آیت الله ابن الرضا که در مورد  آیت الله بهجت (ره) و مراسم روضه اباعبدالله که در منزل ایشان برگزار می شد
 

دریافت فایل تصویری۳gp حجم:۵،۴۹۵مگابایت


تاریخ انتشار : یکشنبه 27 فروردین‌ماه سال 1391 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 

کلیپی ازحجت الاسلام والمسلمین قرائتی در رابطه با کوچک شماردن گناهان کوچک و نبخشیدن این گناهان”من اگر عمامه یه خورده جلوتر بزارم منو بیرون می کنند،خود خانمی که میگه دو تا مو بیرون ریخته چیزی نیست این عمامه منو ببینه رو دماغم هست تا آخر عمرش گوش به حرفام نمیده”
 

دریافت فایل تصویریmp4 حجم:۱۲،۵۷۱مگابایت


تاریخ انتشار : یکشنبه 27 فروردین‌ماه سال 1391 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


  

 

سخنان کوتاه و ناب حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با موضوع «امام علی (ع) و نماز»

 

اطلاعات فایل دریافتی :

 حجم : 3،51 مگابایت | فرمت flv

 زمان : 03:29

 دانلود 


تاریخ انتشار : یکشنبه 27 فروردین‌ماه سال 1391 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


  

"علیرضا نوری زاده" مجری شبکه کانال یک 22 فررودین (10april) در برنامه سیاسی خود جزئیات بیشتری از آنچه اپوزیسیون در حاشیه کنفرانس "مریلند" بر سر ایشان آورده بودند بیان داشت و ضمن گلایه از این افراد خاطره ای از دیدارش با خاتمی را بیان کرد.
 وی گفت: «وقتی بعضی افراد اپوزیسیون را که مدعی هستند می خواهند جمهوری اسلامی را سرنگون کنند و ملت ایران را نجات بدهند، می بینم بدنم کهیر می زند. تعجب می کنم این افراد چگونه داخل اپوزیسیون شده اند؟ درست سالی که خاتمی به سازمان ملل آمده بود و در هتل "پلازا" اتاق گرفته بود من هم از طرف روزنامه "الشرق الاوسط" دراین هتل اقامت داشتم. یک روز وقتی در لابی هتل بودم خاتمی و هیئت همراهش از آسانسور بیرون آمدند و خیلی دوستانه با من دیده بوسی کردند و دست داده و احوالپرسی کردند. در آن روز خاتمی و هیئت همراهش به مسئول هتل نگفتند این آقا نباید در این هتل باشد. حتی در مصاحبه مطبوعاتیشان من و نیز دیگر دوستانم را راه دادند و در کمال احترام سوالات ما را پاسخ دادند. در حالیکه من یک ضد انقلاب بودم و بر علیه جمهوری اسلامی مبارزه می کردم حتی جریان فرار خاتمی از ملاقات با "کلینتون" را اولین نفر من در روزنامه گفتم و پخش کردم.»
 او در ادامه ضمن مقایسه اخلاق رئیس جمهور سابق ایران با اپوزیسیونی که مدعی نجات ایران هستند اظهار داشت: «حرف من این است که آدم هایی که ما قبولشان نداریم و با آن ها مبارزه می کنیم و قصد براندازی حکومت آنان را داریم اینقدر شعور انسانی داشتند که بودن ما در هتلی که آنها هستند ناراحتشان نمی کرد. با توجه به اینکه آقای خاتمی التزام به ولایت فقیه داشتند و حکومت جمهوری اسلامی و قانون اساسی را قبول داشتند و من هم بارها اعلام کرده بودم که هدف من مبارزه علیه ولایت فقیه و جمهوری اسلامی است.»
 نوری زاده در خاتمه یادآور شد: «اما آقایانی به اسم اپوزیسیون می خواهند جمهوری اسلامی را از بین ببرند و ملت ایران را نجات بدهند اما با بودن من مشکل دارند و من روحم از این افراد آزرده شد. این افراد حسود هستند و چشم ندارند ببینند مشتری من بیشتر است. من دیگر در جمع این افراد عقده ای و حقیر شرکت نخواهم کرد. بعضی از این افراد شرکت "سازگارا" و "فریبا داودی مهاجر" را "وتو" کرده بودند. نمی دانم چطوری می خواهند ایران را نجات بدهند؟!»

 

اطلاعات فایل دریافتی :

 حجم : 11 مگابایت | فرمت flv

 زمان : 05:10

 دانلود 

 


تاریخ انتشار : یکشنبه 27 فروردین‌ماه سال 1391 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 

  

گزیده ای شندینی و راهگشا از سخنان رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای در مورد «نقش ممتاز زن در نظام اسلامی»

 

اطلاعات فایل دریافتی :

 حجم : 2،42 مگابایت | فرمت mp3

 زمان : 05:18

 دانلود 


تاریخ انتشار : یکشنبه 27 فروردین‌ماه سال 1391 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 کنفرانسی که قرار بود کاملا مخفی برگزار شود. کنفرانس مخالفین سیاسی ایران در آمریکا بعد از برملا شدن زمان و مکانش به دلیل اختلافات مالی بین برگزار کننده کنفرانس و دعوت شدگان ، تحت پوشش رسانه ای شبکه های ماهواره ای فارسی زبان قرار گرفت . بی بی سی ، صدای آمریکا ، پارس و چند شبکه سلطنت طلب دیگر برای تبلیغات این کنفرانس کم نگذاشتند. اما نگرانی های شبکه های پرهزینه در گرو گذاشتن آبروی خود برای دفاع از کنفرانس پا برجا بود.

 این کنفرانس در زمان مقرر برگزار شد ولی خواسته هیچ یک از رسانه ها و شرکت کننده ها را تامین نکرد . شرکت کننده ها ، ضعف شدید اپوزیسیون ،  طرح های ناکارامد ، اختلاف شدید بین اپوزیسیون و صلاحیت نداشتن افراد شرکت کننده را عامل های ضعف برگزاری این کنفرانس دانستند . این صحبت های شرکت کننده ها، زمینه بازگشت رسانه ها را به جایگاه بی طرفانه خود فراهم کرد تا دیگر حرفی از ابتکار اپوزیسیون و گزارش های دنباله دار از کنفراس در بی بی سی و صدای آمریکا نباشد .

 

اطلاعات فایل دریافتی :

 حجم : 13 مگابایت | فرمت flv

 زمان : 01:32

دانلود


تاریخ انتشار : یکشنبه 27 فروردین‌ماه سال 1391 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 

 به گزارش گروه بین الملل مشرق، بر اساس بخش‌هایی از فیلمی که از عیادت چندی پیش رهبر معظم انقلاب اسلامی از آیت الله دکتر شیخ عبدالهادی الفضلی در تهران، که امروز منتشر شده است حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ضمن تمجید از خدمات علمی ایشان به جهان تشیع، پیشانی این عالم بزرگ عربستانی را بوسیده و دست راست ایشان را در دست خود گرفته و می‌فرمایند: «این، دست راست ایشان است. این دست، خیلی خدمت کرده است.»

آیت الله الفضلی نیز در پاسخ به عیادت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، به دیدار ایشان رفته، دست مقام معظم رهبری را بوسیده و با انگشت اشاره خود خطاب به رهبر انقلاب، می‌گوید: «به برکت دعای حضرت آقا، حال من بسیار بهتر از قبل شد.»
 

 دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : یکشنبه 27 فروردین‌ماه سال 1391 | نظرات (1)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


وقتی پرده های فریب فرو می‌افتند؛
شبکه انگلیسی ساخته "من و تو" در جدیدترین آگهی استخدام خود چهار شرط اصلی را برای پذیرفته شدن در این شبکه اعلام کرده است.
 به نقل از باشگاه خبرنگاران، "رها اعتمادی" که فردی بهایی زاده و از خانواده نوکران و خدمتکاران دربار شاه مخلوع است در سال 2010 با همکاری رسمی دربار انگلیس و چند نفر از عوامل دیگر شبکه من و تو را که از همان ابتدا لقب خواهرخوانده بی بی سی فارسی را یدک می کشید راه اندازی کرد تا این شبکه از همان ابتدا با تفکری بهایی - صهیونیستی و ضد ایرانی پا به عرصه وجود بگذارد.

تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 24 فروردین‌ماه سال 1391 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 

 

مینشینند آقایان وراجى کردن و حرف زدن و استدلال کردن، که نبود رابطه‌ى با آمریکا براى ما مضر  

است. نه آقا! نبود رابطه‌ى با آمریکا براى ما مفید است. آن روزى که رابطه‌ى با آمریکا مفید باشد، اول کسى که بگوید رابطه را ایجاد بکنند، خود بنده هستم. بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان.

 

اطلاعات فایل دریافتی :

حجم : 1،66 مگابایت | فرمت mp3

زمان : 03:38

دانلود  


تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 24 فروردین‌ماه سال 1391 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


  

 

 

ارتباط ایران و آمریکا ، بی بی سی را ذوق زده کرده است . ارتباط ایران و آمریکا پا گذاشتن بر روی خون کسانیست که جانشان را به تازگی از دست داده اند . این ها سخنان بینندگان بی بی سی است که سعی داشتند جبهه بی بی سی را برای سایر بینندگان روشن کنند. البته که بی بی سی بی کار نماند و تماسها را نیمه تمام گذاشت. این روزها اگر چه قطع شدن تماس ها در نوبت شما کار ساده ای برای شبکه شده است ،اما تشخیص جبهه بخش فارسی بی بی سی انگستان درباره موضوع مطرح شده در شبکه بسی مشکل است .

 

اطلاعات فایل دریافتی :

حجم : 6،12 مگابایت | فرمت flv

زمان : 01:18

دانلود  


تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 24 فروردین‌ماه سال 1391 | نظرات (0)
 

 


 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)