X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


صدا و سیما توجه بیشتری داشته باشد 

تاکیدات آیت‌الله نوری همدانی درباره تقارن ایام فاطمیه و نوروز 

آیت‌الله نوری همدانی با صدور بیانیه ای بر لزوم تکریم ایام فاطمیه تاکید کرد.

متن بیانیه آیت الله نوری همدانی در ادامه مطلب آمده است :

بسم‌الله الرحمن الرحیم

حضرت پیغمبر (ص): فاطمه پاره تن و مایه شادمانی دل من است.

جای تقدیراست که مردم متعهد ایران اسلامی، این مهد ولایت و مملکت امام عصر( ارواحنا فداه ) در ایام فاطمیه در سراسرکشور مجالس با شکوه و پرجمعیت ترتیب می‌دهند، از مدایح، مناقب و جایگاه با عظمت حضرت صدیقة کبری فاطمه زهرا ( سلام الله علیها ) سخن می‌گویند ، مجامع خود را از معارف بلند اسلامی پر بار می‌سازند.

بانویی که آیاتی از قرآن مجید در شأن و مقام و عصمت او نازل گریده است ، هنگامی که وارد محضر مقدس حضرت پیغمبر (ص) می‌گردید آن حضرت به احترام مقام شامخ وی از جای خود برمی‌خاست و دست او را می‌بوسید و او را در صدر مجلس می‌نشانید و خود در مقابل او می‌نشست.

لازم است بانوان مسلمان، حضرت زهرا ( سلام الله علیها ) را الگوی زندگی خود از همه جهت هم از جهت نهضت و فداکاری و هم از لحاظ حضور و شرکت فعال در عرصة اجتماع به منظور حفظ ارزش‌های اسلامی و امر به معرف و نهی از منکر و هم از جهت تعلیم و تعلّم و تربیت و نیز از جهت بیداری و هوشیاری در برابر نقشه‌های دشمنان اسلام قرار بدهند و از تاریخ پر برکت و کلمات و بیانات آن حضرت درس‌هایی بیاموزند.

و جا دارد شعیان و اردتمندان آن حضرت و رسانه‌های جمعی بخصوص صدا و سیما با  

توجه به مقارن شدن ایام فاطمیه با ایام عید نوروز نسبت به مجلس عزای آن بانوی بزرگ توجه بیشتر داشته و در با شکوه و با عظمت برگزار کردن آن بیش از پیش تلاش نمایند و همگان در مراسم ایام فاطمیه حضور فعال داشته باشند و از محضر پر فیض آن حضرت بهره‌مند شوند.


تاریخ انتشار : سه‌شنبه 29 اسفند‌ماه سال 1391 | نظرات (0)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)