نوشته شده توسط : سرباز ولایت


تولد نیمی از جامعه آمریکایی با روابط نامشروع 

 

رتبه اول بارداری نوجوانان برای آمریکا   

 

( کشور پیشرفته آمریکا در این حوزه هم رکورد زد .!!!!!!! ) 

 

هم اکنون نیمی از نوزادان در اثر روابط نامشروع متولد می شوند؛ این بدین معناست که بیش از 50 درصد جامعه آمریکایی در آینده مشروعیت هویتی نخواهد داشت.
به نقل از رویداد، آمریکا مقام اول بارداری نوجوانان را در سطح جهان به خود اختصاص داده است. در این گزارش به 25 مورد از نشانه‌های نابودی زنان آمریکایی، به واسطه انقلاب جنسی و ترویج فرهنگ بی‌بند و باری اشاره می‌شود.

   

مایکل اسنایدر در پایگاه اینفووارز نوشت: آیا انقلاب جنسی نتایج خوبی برای زنان  

در آمریکا به همراه داشته است؟ به هیچ وجه. در حقیقت با نگاه به واقعیت‌های 

موجود، مشخص می‌شود که انقلاب جنسی، پیامدهایی فاجعه‌باری برای زنان  

آمریکایی در پی داشته است. 

 

امروزه در ایالات متحده مردان یاد می‌گیرند تا اساساً زنان را کالایی جنسی در  

نظر گیرند. فرهنگ این کشور روز به روز با بی‌بند و باری بیشتری مواجه می‌شود.  

در نتیجه این موارد، آمریکا مقام اول بارداری نوجوانان را در سطح جهان به خود 

اختصاص داده است. در این کشور، سالیانه 19 میلیون مورد جدید از ابتلاء به  

بیماری‌های مقاربتی گزارش می‌شود و بیش از نیمی از کودکان آمریکایی که از 

مادران زیر سی سال متولد می‌شوند، نامشروع‌اند. ما در آمریکا شاهد فروپاشی سیستماتیک کانون خانواده هستیم.

با این وجود، کسانی که سعی دارند به دختران آمریکایی لزوم پوشش بیشتر و  

حفظ پاکدامنی خود را آموزش دهند با انتقاداتی گسترده مواجه می‌شوند. مطمئناً  

اگر آمریکایی‌ها پاکدامنی خود را تا زمان ازدواج واقعاً حفظ کنند، ما تقریبا هیچ مشکلی 

در زمینه بیماری‌های مقاربتی، بارداری نوجوانان و سقط جنین، مشکلاتی که امروز 

 با آن مواجهیم، نخواهیم داشت.

پیامدهای آموزش به دختران جوان در احساس آزادی در معاشرت و همخوابگی با 

مردان مختلف، بسیار تلخ است. در ادامه مطلب به 25 مورد از نشانه‌های نابودی زنان  

آمریکایی ، به واسطه انقلاب جنسی و ترویج فرهنگ بی‌بند و باری اشاره می‌شود....

 

به ادامه مطلب بروید . . . 

1- سالیانه 19 میلیون مورد جدید ابتلاء به بیماری‌های مقاربتی در آمریکا گزارش می‌شود؛ نیمی از این موارد جدید، جوانانی هستند که در گروه سنی 15 تا 24 سال قرار دارند. 

2- سیستم بهداشت آمریکا باید برای درمان بیماری‌های مقاربتی هزینه‌ای در حدود 17 میلیارد دلار در سال متحمل شود. 

3- در سال 2011، بیش از 1.4 میلیون مورد ابتلاء به بیماری کلامیدیا گزارش شده که 33 درصد از این موارد را جوانان کمتر از 20 سال تشکیل می‌دهند. این رقمی خیره‌کننده است. 

4- پیش‌بینی می‌شود کهاز هر 6 آمریکایی در گروه سنی 14 تا 49 سال، 1 نفردارای بیماری تب‌خال در دستگاه تناسلی خود است. 

5- سالیانه 24 هزار زن در آمریکا به دلیل عدم تشخیص به موقع بیماری‌های مقاربتی دچار نازایی می‌شوند. 

6- امروزه در ایالات متحده حدود47 درصداز کل دانش‌آموزان دبیرستانی روابط جنسی را تجربه کرده‌اند. 

7- متاسفانهاز هر 4 دختر نوجوان در ایالات متحده، یک نفر دارای دستکم یک بیماری مقاربتی است. 

8- یافته‌های یک تحقیق نشان می‌دهد که24 درصد از تمامی نوجوانان آمریکاییِمبتلاء به بیماری‌های مقاربتی، همچنان دارای روابط جنسی پرخطرند. 

9- به طور حیرت‌آوری،از هر 5 دختر نوجوان در ایالات متحده، 1 نفر خواهان مادر شدن در سنین نوجوانی است. 

10- شاید باور نکنید ولیایالات متحده دارای بالاترین نرخ بارداری نوجواناندر بین کشورهای جهان است. در واقع، نرخ بارداری نوجوانان در این کشور، 2 برابر کانادا، بیش از 3 برابر فرانسه و 7 برابر ژاپن است. 

11- هنگامی که مردان برای داشتن روابط جنسی تا زمان ازدواج صبر نمی‌کنند، ازدواج خود را به تاخیر انداخته و یا اصلاً ازدواج نمی‌کنند. یافته‌های "مرکز تحقیقاتی پیو" نشان می‌دهد که تنها51 درصداز کل آمریکایی‌ها دارای حداقل 18 سال سن، تاکنون ازدواج کرده‌اند. این میزان در سال 1960،72 درصدبود. 

12- امروزه تنها44.2 درصدافراد گروه سنی 25 تا 34 سال در آمریکایی‌ ازدواج کرده‌اند. این میزان در طول تاریخ آمریکا رقمی بی‌سابقه است. 

13- امروزه در ایالات متحدهبیش از نیمی از تمامی زوج‌ها،قبل از ازدواج نیز در کنار یکدیگر به طور مشترک زندگی ‌کرده‌اند. 

14- نرخ طلاق در میان زوج‌هایی که قبل از ازدواج، دارای زندگی مشترک با یکدیگر بوده‌اند،به طور چشم‌گیری بالاتر از دیگر زوج‌هااست. 

15- آمریکا با فاصله‌ای طولانی از دیگر کشورهای جهان،دارای بالاترین نرخ طلاقاست. 

16-بیش از نیمیاز کل نوزادانی که از مادران زیر 30 سال در آمریکا متولد می‌شوند، نامشروع‌اند. 

17- از این لحاظ،از هر 4 کودک آمریکاییبیش از 1 نفر تنها نزد یکی از والدین خود بزرگ می‌شود. 

18- حدود42 درصداز کل مادران مجرد در آمریکا، [به دلیل ناتوانی در تامین معاش خود] سوبسید غذا دریافت می‌کنند. 

19- انقلاب جنسی باعث شده تا به زنان عمدتاً به عنوان کالایی جنسی نگریسته شود. در چنین محیطی، انفجار در تولید مطالب مستهجن در سال‌های اخیر تعجب‌آور نیست.30 درصداز کل ارتباطات اینترنتی به بازدید از سایت‌های هرزه‌نگاری اختصاص دارد و ایالات متحده، نسبت به دیگر ملل،بیشترین محتوای هرزه‌نگاریرا در کل تاریخ تولید کرده است. 

20- یافته‌های یک تحقیق نشان می‌دهد که25 درصدتمامی کارکنانی که در آمریکا به اینترنت دسترسی دارند، در هنگام کار از تارنماهای مستهجن بازدید می‌کنند. 

21- در مجموع،بیش از 50 میلیون نوزادبعد از اجرای حکم تاریخی "رو علیه وید"[1] در آمریکا در سال 1973 سقط شده‌اند. 

22- با در نظر گرفتن تمامی اشکال سقط جنین ( از جمله موارد سقط توسط داروی شیمیایی "میفپریستون” یاRU-486)مجموع کل سقط‌های انجام شده در آمریکابالغ بر یک میلیون مورد در سال است. 

23- تعداد نوزادانی که در هر سال در آمریکا به واسطه عمل سقط جنین کشته می‌شوند،تقریبا برابر باکل تلفات این کشور در تمامی جنگ‌های آن در طول تاریخ چند صد ساله خود است.

24- بنا به گزارش‌ها، 41 درصد از زنان باردار در شهر نیویورک،نوزاد خود را سقط کرده‌اندکه رقمی خیره‌کننده است. 

25- یافته‌های یک تحقیق نشان می‌دهد که86 درصدعمل‌های سقط جنین در آمریکا بی‌دلیل و صرفاً به خاطر مصلحت جویی و راحت‌طلبی صورت می‌گیرد. 

بنابراین برای موارد بالا چه می‌توان کرد؟ 

متاسفانه، تغییر فرهنگ آمریکایی کار آسانی نیست. بی‌بند و باری جنسی در تلویزیون، در فیلم‌ها، در رادیو و در مجلات آمریکایی دائماً تبلیغ می‌شود. با نگاه به هر سو، می‌توان تصاویر جنسی زننده را مشاهده کرد. 

فرهنگ آمریکایی نسبت به سال‌های دهه 60 میلادی بسیار تغییر کرده است. طی چندین دهه اخیر، این فرهنگ به معجونی تهوع‌آور تبدیل شده و هیچ نشانه‌ای از بازگشت آن به آداب و اصول به چشم نمی‌خورد. تمایلات جنسی کودکان، به دلیل آنکه شرکت‌های تجاری حتی دختران کودکستانی را نیز هدف تبلیغات خود قرار می‌دهند، بسیار زودهنگام شکل می‌گیرد. تلویزیون‌های کابلی ( مانند شبکه‌های ای‌بی‌سی، سی‌بی‌اس، ان‌بی‌سی ) چیزی بیش از تولید کنندگان مطالب مبتذل نیستند. اگرچه عنوان مستهجن تنها به بعضی کانال‌ها و برخی دیگر اطلاق می‌شود، ولی تصاویر جنسی همه‌ جا در معرض دید قرار دارد. در حال حاضر سه شبکه بزرگ ای‌بی‌سی، سی‌بی‌اس، ان‌بی‌سی و تمامی شبکه‌های دیگر، گناه و سکس را دائماً در طول هفته به خانواده‌ها تزریق می‌کنند. 

علاوه بر این، ما نسلی از مردان جوان پرورش داده‌ایم کهمرد بودن را بلد نیستند. فرهنگ آمریکایی به آنها یاد می‌دهد که پیرامون شوهر بودن یا پدر بودن مردد باشند و در عوض آنها را ابلهانی با جنون جنسی بار می‌آورد که تنها در پی همخوابگی با زنان بیشتری هستند. 

تا زمانی که فرهنگ آمریکایی این ارزش‌ها را ترویج و ترغیب می‌کند، مشکلاتی که در بالا بدان پرداخته شد، همچنان در برابر ما خودنمایی خواهد کرد.

از این رو نظر شما در این مورد چیست؟

آیا فکر می‌کنید همچنان امیدی به آمریکا هست؟


تاریخ انتشار : سه‌شنبه 6 فروردین‌ماه سال 1392 | نظرات (0)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)