X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


معمولا مجریان صدای آمریکا عادت کرده اند با وجود عدم تخصص و تحصیلات لازم، در همه زمینه ها اظهار نظر می کنند که همین امر موجب می شود گاف های عجیبی در سخنانشان داشته باشند. این بار مجری معروف این شبکه با گاف عجیب خود میزان سواد و تخصص خود و شبکه اش را نشان می دهد.   

مجری صدای آمریکا که خود را فردی متخصص در همه زمینه ها می داند و درباره موضوعات مختلف سیاسی، اقتصادی، دینی، فرهنگی و اجتماعی اظهار نظر می کند، با گافی عجیب میزان سواد و تخصص خود و شبکه صدای آمریکا را به مخاطبان نشان داد.

 

"مهدی فلاحتی" که یکی از مجریان کهنه کار صدای آمریکا به حساب می آید برنامه "صفحه آخر" خود را به "جلال الدین فارسی" اختصاص داد.

 

فلاحتی معمولا در این برنامه با کپی برداری از سایت های مختلف و اظهار نظرهای دوست و دشمن افراد و کنار هم قرار دادن مطالب راست و دروغ، به شخصیت های سیاسی و دینی نظام هجمه می برد و در یک دادگاه یک طرفه آن ها را محاکمه و محکوم می کند.

 

 

وی در حالی که داشت جلال الدین فارسی را که از سیاسیون ابتدای انقلاب بوده است و نویسنده چندین کتاب است، به بی سوادی متهم می کرد، سخنی بر زبان آورد که میزان سواد، مطالعه و تخصص خودش را مشخص کرد.

 

مهدی فلاحتی با اشاره به یکی از کتاب های مشهور آقای فارسی گفت: «آقای فارسی جزوه ای در "نقد دیالکتیک" می نویسد که بعدها اسم این جزوه شد "انقلاب تکاملی اسلام". وی کسی است که تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی نداشته و از مکتب و مؤتلفه برخواسته است. خودش می گوید من عربی را با رادیو قاهره یاد گرفتم.»

 

فلاحتی در ادامه می افزاید: «آقای فارسی می گوید آقای "یوسف صانعی" در سال 48 این کتاب را در حوزه برای شاگردانش تدریس می کرد و گفته بودند "به نویسنده این کتاب می گویند مجتهد در تاریخ اسلام"»

 

وی در اظهاراتی عجیب آیت الله صانعی را از قید حیات خارج کرد و گفت: «آقای یوسف صانعی زنده نیست که بتواند صحت و سقم این سخن را تأیید کند.»

 

اگر مجری صدای آمریکا به همین جمله بسنده می کرد، شاید می توانستیم آن را اشتباهی معمولی بدانیم؛ اما وی با ادامه سخنانش نشان داد که . . .  

 

به ادامه مطلب بروید . . .

این طور نیست و ایشان اصلا اهل مطالعه نیستند و سواد کافی برای اجرای برنامه را ندارد؛ چه رسد به اظهار نظر در زمینه های سیاسی، دینی، فرهنگی و ... .

 

 

وی پس از چند دقیقه، متوجه اشتباهش شده بود؛ اما اشتباهش را با گافی عجیب تر کامل کرد و تصریح کرد: «بگذارید برگردم به آقای یوسف صانعی که برادر آیت الله "یونس صانعی" است. یوسف صانعی مسؤول "بنیاد پانزده خرداد" است که چپ و راست اعلام می کند به کسی که سلمان رشدی را بکشد، جایزه می دهیم.»[!]

 

اشتباه عجیب تر فلاحتی این بود که رئیس بنیاد پانزده خرداد حجت الاسلام "حسن صانعی"؛ یعنی برادر آیت الله یوسف صانعی است.

 

مهدی فلاحتی که هنوز نمی داند آیت الله صانعی کیست؟ آیا در قید حیات است یا خیر؟ رئیس بنیاد پانزده خرداد کیست؟ و اصلا آیت الله یونس صانعی را از کجا آورده است؟ دلیل اشتباهات زیادش را مطالعه فراوان خود دانست و در توجیهی جالب گفت: «واقعا من نمی دانم، از بس من می نشینم و این افراد را می خوانم و دنبال می کنم، نمی دانم آقای یوسف صانعی زنده است یا به رحمت ایزدی پیوسته است؛ به هر حال موضوع بحث ما نیست.»[!] 

منبع: جام نیوز


تاریخ انتشار : سه‌شنبه 6 فروردین‌ماه سال 1392 | نظرات (0)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)