X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


باقری لنکرانی رسما به عنوان کاندیدای 

 جبهه‌ پایداری معرفی شد  

 

  

دکتر کامران باقری لنکرانی رسما از سوی جبهه پایداری به عنوان کاندیدای این جبهه معرفی شد. 

در همایش امروز جبهه پایداری باقری لنکرانی طی بیانیه‌ای رسما به عنوان نامزد نهایی این جبهه در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم معرفی شد. 

متن بیانیه جبهه پایداری انقلاب اسلامی در خصوص معرفی نامزد "اصلح"
 
متن بیانیه قرائت شده در همایش جبهه پایداری در ادامه مطلب قرار داده شده است : 

 

به ادامه مطلب بروید

بسم الله الرحمن الرحیم 

إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَ لَا تَحْزَنُوا و َأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِی کُنتُمْ تُوعَدُونَ 

بر آنان که گفتند : پروردگار ما الله است و پایداری ورزیدند ، فرشتگان فرود می‏آیند که مترسید و غمگین مباشید ، شما را به بهشتی که وعده داده شدید بشارت باد.
 
مردم بصیر، شریف و انقلابی ایران 
همانگونه که استحضار دارید انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم به دلیل شرایط ویژه و بی بدیلی که در روند حرکت تکاملی انقلاب اسلامی و در آغاز دهه پیشرفت و عدالت پدید آمده است از حساسیت خاص و ممتازی بر خوردار است و نامگذاری سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی رهبر معظم انقلاب بیانگر این واقعیت است . با توجه به این شرایط ویژه و حساس بی گمان امت شجاع ، بصیر ، انقلابی ، و ولایی و زمان شناس ایران در پیروی قاطعانه از رهبر حکیم و فرزانه خویش حماسه بزرگی را با انتخاب اصلح رقم زده و برگ زرین دیگری بر صفحات پر افتخار و سراسر عزت خود خواهد افزود.
 
در طول سی و چهار سال پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ملت بزرگ ایران همواره در مقاطع حساس و سرنوشت ساز با حضوری به موقع و تاریخ ساز رهنمود ها و منویات رهبر حکیم و فرزانه انقلاب را نصب العین خویش قرار داده است تا در پرتو آن ، کشور سربلند و پر افتخار ایران اسلامی بدون اندک توقفی به سمت قلل رفیع عدالت و پیشرفت صعود نماید.
 
توجه عمیق به شرایط جاری کشور و اوضاع پیش رو ایجاب میکند که در انتخابات ریاست جمهوری آینده همراه با شرکت فعال ، گسترده ، پر شور و حماسی آحاد ملت بزرگ ایران چشمان نافذ و تیزبین امت در تبعیت از امام حکیمش به سوی فردی متمرکز گردد که ویژگی های نهادینه شده در ساختار شخصیتی وی موجب اطمینان خاطر مردم شریف کشور عزیزمان گردد . در بحث گزینه اصلح اگر چنانچه شاخص های تبیین شده از سوی رهبر حکیم انقلاب ، در نهایت دقت اعمال گردد کشور و نظام از هر گونه گزند و آسیبی مصون خواهدگردید . از این رو ضرورت های شرعی و عقلی ایجاب می کند که قطع نظر از هر گونه تعلق گروهی و حزبی با ملاحظه معیار ها و شاخص های اعلام شده توسط معظم له شخصیتی اصلح به مردم معرفی شود تا با تصمیم قاطع و به هنگام ملت ، منتخب اصلح قادر باشد این مسئولیت بسیار مهم و حساس را به عنوان خدمتگزاری صادق بر عهده گرفته و کشور را در راستای منویات مقام معظم رهبری به پیش برد.
 
جبهه پایداری انقلاب اسلامی تا کنون بر حسب وظیفه انقلابی خویش با لحاظ شاخص های الهام گرفته از مبانی اسلام ناب محمدی (ص) ، توصیه های امام عظیم الشان راحل و رهنمود های رهبر معظم انقلاب به ارزیابی ویژگی های تمامی نامزد های احتمالی انتخابات ریاست جمهوری پرداخته است. در این ارزیابی از جمله شاخص های " تمکین در برابر قانون" ، "ادامه دهنده برنامه های مثبت دوره های قبل" ، "دارای تراز فکری و شخصیتی ممتاز تر از روسای جمهور سابق" ، "فاقد ابعاد منفی و شخصیتی نسبت به روسای جمهور پیشین" ، "بهترین شخصیت بین چهره های شناخته شده گفتمان انقلاب اسلامی" ، " توجه به خرد جمعی" ، "دارای نگاه رو به جلو" ، "روحیه پر کاری نشاط و شادابی" ، "حساسیت نسبت به بیت المال" ، "اعتقاد به برنامه محوری" ، "روحیه خدمتگذاری" ، "مشورت با نخبگان" ، "پایبندی به انقلاب" ، "پایبندی به ارزش ها"،"پایبندی به منافع ملی"،"پایبندی به نظام اسلامی"،"پایبندی به اخلاق جمعی"،"پایبندی به تدبیر"،"حضور با قدرت و قوت در اداره کشور"،"توکل به خدا و تقوا پیشگی"،"اعتماد به توانایی های ملت"،"صداقت با مردم""برخوردار از چهره علمی به منظور پیشرفت علم و فن آوری در همه عرصه ها"،"شخصیت ارتقاء دهنده سیاست خارجی و مسائل بین المللی با گفتمان انقلابی"،"برجستگی در ارزش های انقلاب مانند ساده زیستی، استکبار ستیزی"،"افتخار به انقلابی گری"،"دعوت به عدالت"،"فساد ستیزی"،"دور بودن از تجملات"،"مردمی بودن"،"توجه به نقاط دوردست"،"عمل به وعده ها به نحو مطلوب" تلاش برای الگو شدن جمهوری اسلامی"،"حل مشکلات معیشتی مردم به خصوص اقشار مستضعف و محروم"،"دارای شخصیتی وحدت آفرین و انسجام بخش" و همچنین "شخصیتی فرهنگی در راستای اعتلای فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص)" و بسیاری دیگر از معیار ها که در سطح تراز این انتخاب می توانست مفید باشد مورد توجه واقع گردید و در نتیجه سه نفر از برادران انقلابی و ارزشی در راس ارزیابی قرار گرفتند.
 
در نهایت جبهه پایداری انقلاب اسلامی پس از انجام مذاکرات و مشورت های مکرر و طولانی با این برادران و دریافت نقطه نظرات آنان بدینوسیله برادر متعهد، متخصص، ارزشی، ولایت مدار، مردمی و توانمند و مدیر و مدبر، جناب آقای دکتر باقری لنکرانی را به عنوان نامزد اصلح جهت ریاست جمهوری دوره یازدهم به مردم عزیز و قدر شناس ایران اسلامی معرفی می نماید.
 
برادرمان دکتر باقری لنکرانی علاوه بر امتیازات برجسته ای همچون تقوا، دین داری، ولایت مداری ، کار آمدی ، نگاه گفتمانی و رو به جلو ،توجه به خرد جمعی و برنامه محور بودن از مدارج علمی ممتازی برخوردارند.
 
شایان ذکر است جبهه پایداری انقلاب اسلامی با اطمینان خاطر و با حجت شرعی این برادر بزرگوار را به ملت ایران معرفی می نماید و اعلام می دارد مادامی که ایشان عملا در خط اسلام عزیز و ولایت مطلقه فقیه باشند پشتیبان بی دریغ ایشان خواهد بود.
 
در پایان ضمن دعوت از همه نامزدها و گروه ها به رعایت تقوا و موازین اسلامی در فضای تبلیغات انتخاباتی اعلام می داریم، اولویت اول جبهه پایداری پر شور بودن فضای انتخاباتی با حضور عظیم آحاد ملت متعهد ایران در صحنه و خلق حماسه ای است که در تاریخ پر شکوه انقلاب به نام حماسه سیاسی مورد انتظار رهبر معظم انقلاب تجلی نماید و زمینه خلق حماسه اقتصادی و اعتلای نظام اسلامی در همه زمینه ها را فراهم آورد.
 
جبهه پایداری نامزد اصلح را با توجه به معیار ها و شاخص های مذکور به مردم عزت مند و قهرمان ایران معرفی می کند و به تصمیم نهایی ملت ایران با همه وجود احترام خواهد نهاد و با قانون مندی و تقوا محوری، پیگیر مطالبات مقام معظم رهبری مدظله العالی و مردم شریف و شجاع ایران بمثابه قطره ای در اقیانوس مواج ملت بزرگ ایران خواهد بود.


تاریخ انتشار : دوشنبه 2 اردیبهشت‌ماه سال 1392 | نظرات (0)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)