X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


آیت‌الله رجبی: در بین تمام کاندیداها آقای لنکرانی را اصلح می‌دانم 

 

 

 

به گزارش صابرنیوز ، بعد از انتخاب لنکرانی به عنوان گزینه اصلح از سوی جبهه پایداری، موج حمایت بزرگان و نخبگان از باقری لنکرانی آغاز شده است بعد از حمایت های وزیر سابق نفت در دولت نهم، داودی معون اول رئیس جمهور در دولت نهم، امروز آیت الله رجبی یک از علمای برجسته حوزه های علمیه در مصاحبه ایی با صابرنیوز، لنکرانی را به عنوان فرد اصلح معرفی کرد.

آیت الله رجبی در گفتگو با صابرنیوز پیرامون اصلح بودن لنکرانی اظهار داشت : . . . 

 

به ادامه مطلب بروید

بنده با شناختی که از قبل نسبت به آقای لنکرانی دارم و ویژگی هایی که در ایشان وجود دارداز جمله حساسیت ایشان نسبت به ارزش های دینی، ولایت مداری ایشان و توجه وشناخت ایشان نسبت به نیازهای جامعه در بین تمام کاندیداهای احتمالی آقای لنکرانی را اصلح می دانم.

قائم مقام مؤسسه امام خمینی (ره) در مورد کار برای شناسنادن لنکرانی و تخریب های اخیری که علیه وی صورت گرفته است گفت: زمینه سازی برای اینکه مردم آقای لنکرانی را بشناسند و ایشان انتخاب کنند را یک وظیفه شرعی و انقلابی می دانم و برای شناساندن ایشان هر کاری که از دستم بر بیاید انجام خواهم داد.عده ایی احساس می کنند اگر آقای لنکرانی رأی بیاورد با توجه به ویژگی هایی که دارد مسیر درست وصحیح انقلاب را ادامه می دهد و به همین دلیل است که این افراد مدتی است شروع به تخریب هایی علیه ایشان کرده اند. این افراد تا متوجه شدند که لنکرانی ممکن است کاندیدای احتمالی جبهه پایداری باشد، تخریب وی را شروع کردند و آن هم تخریب هایی که کذب محض است. این تخریب ها نشانه ضعف و احساس خطر است.

عضو شورای عالی حوزه علمیه قم و عضو جامعه مدرسین در پایان این گونه بیان داشت: گفتمان جبهه پایداری برگرفته از رهنمودهای مقام معظم رهبری است و این گفتمان، گفتمان انقلاب اسلامی است و همه کسانی که دلشان برای اسلام و انقلاب می سوزد و واقعا پایبند به آرمان های امام و انقلاب هستند باید این گفتمان را تقویت کنند.


تاریخ انتشار : جمعه 6 اردیبهشت‌ماه سال 1392 | نظرات (1)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)