X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 

 

آیاامام زمانت را می شناسی؟ 

 

همه ی ما به اصطلاح شیعیان با اینکه سنگ ائمه (علیهم السلام) را به سینه می زنیم و دم از امامان خود می زنیم ولی با جرات می توان گفت که شناخت و معرفت و علم کافی را نسبت به این بزرگواران نداریم و تنها به ظاهری از دین راضی شده ایم .  

محرم ها برای امام حسین (علیه السلام) عزاداری می کنیم ، ولی غافل از آنیم که امام خودمان هم در غربت و تنهایی هست و هر روز ندای * هل من ناصر . . . * سر می دهد ولی برای ما زیاد اهمیت ندارد و به زندگی روزمره خود مشغول شده ایم و هیچ گاه انگشت اتهام را به سوی خود نمی گیریم و در تمام موارد دیگران را مقصر می دانیم .   

  

یک روایت داریم از رسول اکرم (صلوات الله علیه) در رابطه با شناخت امام زمان خود در هر عصر و زمانی که ایشان می فرمایند :   

 من مات ولم یعرف إمام زمانه ، مات میتة جاهلیة  

 

هر کس بمیرد در حالى که امام زمانش را نشناسد ، به مرگ جاهلى از دنیا رفته است . 

آیا ما امام زمان خود را می شناسیم ؟   

چقدر از امام زمانمان اطلاعات داریم ؟   

 

آیا جواب برخی از سوالات را داریم ؟  

سوالاتی از قبیل : چرا آقا نمیایند ؟  

پس کجا هستن ؟  

از دست ما راضی اند ؟  

به چه یارانی نیاز دارن ؟  

و . . .  

پس می توان گفت که اگه اطلاعات ما صفر نباشه ، زیاد هم بالاتر از آن نیست .  

  وظیفه ما چیست؟  

 

به نظر بنده حقیر وظیفه ما این است که در قدم اول ابتدا به تهذیب نفس بپردازیم و بعد به کسب علم و معرفت و آگاهی نسبت به امام زمان (عج) و نجات از این اعتقادات سطحی و عوام زدگی و . . .  

 باید به طور کامل ، امام زمانمان را بشناسیم .  

هر کس آماده است بسم الله . . .  

آقا سرباز میخواد نه سربار 

 

ما اکثرا سرباریم   

 

 

 به نظره شما دوستان  

وظیفه ما چیست ؟


تاریخ انتشار : جمعه 13 اردیبهشت‌ماه سال 1392 | نظرات (0)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)