X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


خبر مهم

تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۷

تهدید به تخریب حرم حضرت زینب (س) ؛ غیرت شیعه کجا رفته است؟

بعد از نبش قبر حجربن عدی ، صحابی امیر المومنین(ع) و اینکه امروز هم آتش کشیدن مرقد جعفر طیّار ، برادر امیرالمومنین(ع) ، حالا نوبت تهدید مرقد مطهر ام المصائب حضرت زینب سلام الله علیها رسیده.

http://www.asriran.com/files/fa/news/1387/2/21/92912_418.gif

طی روزهای اخیر ، درگیری ها در سوریه بعدی جدید به خود گرفته و وارد مرحله ای شده که می توان آن را روشن ترین تأیید بر ماهیت واقعی درگیری ها در این کشور دانست . اقدامات غیرانسانی گروه های شورشی سوری در هتک حرمت آرامگاه های صحابه پیامبر و بزرگان اسلام ، در حالی احساسات میلیون ها مسلمان را جریحه دار کرده که جامعه بین المللی در قبال آن سکوت کامل در پیش گرفته است.
 
در پی انتشار خبری در روز پنج شنبه مبنی بر حمله گروه های شورشی سوری به آرامگاه حجر بن عدی و نبش قبر این صحابه پیامبر اسلام (ص) ، امروز نیز رسانه های منطقه اخباری از تعدی گروه های تکفیری به مرقد جعفر طیار در جنوب اردن و به آتش کشیدن این مقبره منتشر کردند .

گفتنی است اذعان رسمی گروه های شورشی سوری به انجام اقدامات مذکور ، جای هیچ تردیدی را درباره متهم اصلی این وقایع باقی نگذاشته است . در این راستا ، جبهه «النصره» ، از گروه های وهابی وابسته به القاعده در سوریه ، با انتشار بیانیه ای در شبکه های اجتماعی تأیید کردند پیکر حجر بن عدی را به جای دیگری منتقل کرده اند .

این اقدام در پی آن صورت گرفت که شورشیان وابسته به جبهه النصره توانستند منطقه «عدرا» در استان «ریف دمشق» ، یعنی جایی که پیکر حجر بن عدی در آن مدفون بود را تحت کنترل بگیرند . این گروه و عناصر وابسته به آن پیش از این نیز تهدید کرده بودند آرامگاه ها و مکان های مذهبی و زیارتی را در سوریه تخریب خواهند کرد.

از سوی دیگر، خبر می رسد برخی عناصر وابسته به این گروه ها ، با انتشار مطالبی در سطح اینترنت ، تهدید کرده اند در صورت تحت کنترل درآوردن دمشق ، مشابه این اقدامات را با مقبره حضرت زینب (س) نیز انجام خواهند داد .

یکی از عناصر وابسته به این گروه که به طور مستقیم در ماجرای نبش قبر حجر بن عدی نقش داشته ، ضمن اینکه با افتخار عکسی از خود را در کنار مقبره خالی ایشان
منتشر کرده، در فیسبوک می نویسد :   

«ببین فرزندان خمینی و ایرانی ها الآن چه حالی دارند وقتی می بینند که چه بلایی بر سر قبور روافض (شیعیان) آورده ایم اما نمی دانند که بزودی همین کار را با بقیه قبور آنان هم خواهیم کرد و بزودی سراغ قبر سیده زینب و رقیه هم می رویم و پیکر آنان را هم از خاک بیرون می کشیم و سرهای بت های آنان را خرد می کنیم و از بین می بریم».

وی در توضیح عکس دیگری از خود می نویسد: «ما تا کنون از دفاع از عایشه هم واهمه داشتیم اما این روزها به قدری مقتدر شده ایم که مزارهای شان را هم نابود می کنیم و قبور طواغیت آنان را ویران می کنیم و می بینید که هیچ اتفاقی هم برای مان نیفتاده است».

اما همه این اقدامات بی سابقه در حالی صورت می گیرد که جامعه بین المللی نه تنها در قبال این موضوع سکوت کرده، بلکه ضمن نادیده گرفتن مجموع جنایات شورشیان سوری، تمرکز خود را تنها بر یافتن بهانه ای برای حمله به این کشور و برانداختن دولت اسد معطوف کرده است.

این در حالی است که در این شرایط ، غرب نیز – اگر بتواند در درک ماهیت گروه های وهابی موفقیتی حاصل کند – باید هم پای کشورهای منطقه از قدرت گرفتن این گروه ها نگران باشد ؛ زیرا در صورت به قدرت رسیدن این گروه ها ، در فردای سوریه چشم انداز هر نوع دولتی محتمل خواهد بود ، جز دولتی که بتواند با جهان به گونه ای منطقی وارد تعامل شود .
  

شیعیان آماده باشید و نگاه به دهان   مبارک امام خامنه ای بدوزید .  


تاریخ انتشار : شنبه 14 اردیبهشت‌ماه سال 1392 | نظرات (1)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)