X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


  

 

احمدی نژاد در سخنانی در یکی از سفرهای اخیر استانی، با اشاره غیر مستقیم به یارانه ها، اذعان داشته است که عده ای در اعتراض به یارانه ها می گویند، این موضوع عامل خرابی اقتصاد است. وی همچنین در سخنرانی دیگری ادعا کرده بود که عوامل و افراد بسیاری دست به دست هم داده اند تا از خدمت به مردم جلوگیری کنند.
 

اما این بیانات یک جنبه صحبت هاست ، از سوی دیگر ، جلوگیری مجلس از افزایش پرداخت های نقدی به مردم، از جمله تعابیری است که دولتی ها از قوانین تصویب شده در مجلس بیان می کنند و از سوی دیگر نمایندگان مردم بر طبل قانون گریزی دولت می کوبند: قانون تصویب می کنیم و دولت اجرا نمی کند .

اما نظر رهبر معظم انقلاب و توصیه همیشگی به دولت ها، تهذیب اخلاقی و پرهیز از حواشی است : 


مسئولین باید همه جهت گیری ها را دقیق منطبق بر یکدیگر قرار دهند، این وظیفه همه است، تقصیرها را نیز گردن یک دیگر نیاندازند. اینکه ما بگوییم می خواهیم فلان کار را بکنیم، نمی گذارند، یا فلان کار را کردیم جلومان را گرفتند، یا فلان تصمیم را گرفتیم انجام ندادند و اقدام نکردند، که قوای مختلف و بخش های مختلف که به یک دیگر بگویند، این را کسی قبول نمی کند، بالاخره حوزه های مسئولیت مشخص است، یکی باید قانون بگذارد، یکی باید اجرا کند، یکی سیاست ها را تنظیم و عملیاتی کند. همه باید هماهنگ عمل کنند . (۹۲/۲/۹) 

با وجود تصریح رهبر انقلاب، سوال این است که طرح پیاپی چنین اظهاراتی، مخصوصا از سوی رئیس جهور که صاحب تریبون عمومی است؛ نتیجه ای جز دلسردی مردم از ساز و کار و نهادهای قانونی در پی خواهد داشت؟

امام خامنه ای در مورد وحدت و انسجام ملی، می فرمایند: مسئولین جهت گیری ها را منطبق با هم کنند.
می دانید که من از دولت ها و روئسای جمهور در طول این سال های متمادی حمایت کردم، توصیه هم کردم، توضیح هم خواستم از آنها در موارد بسیار و زیادی، تکیه این بوده است که برای مردم هزینه درست نکنند، مشکل درست نکنند، دغدغه آفرینی نکنند، مردم را دچار تشویش و نگرانی نکنند.۹۲/۲/۰۶

     آیا حجت تمام نشده ی دیگری برای مسئولین باقی مانده است؟ 

 

        

      برای دانلود این کلیپ تصویری به ادامه مطلب بروید . .  

اطلاعات فایل دریافتی :

حجم : 11 مگابایت | فرمت flv

زمان : 00:02:49

دانلود - Direct Download Link


تاریخ انتشار : شنبه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1392 | نظرات (0)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)