X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 

لبیک  یا استاد

  

 

 

  چرا علامه مصباح یزدی (حفظه الله) ، 

  

    رهبری جبهه پایداری را قبول ندارند؟ !!!  

  

 

 

 برای خواندن این مطلب به ادامه مطلب بروید . . .

 

 

احزاب و گروه های سیاسی همیشه برای پیشبرد اهداف خود رهبر یا لیدری انتخاب می کنند تا گروه یا حزب مربوطه را در راستای اهدافشان هدایت کند . جبهه پایداری از بدو تشکیل تا به الان منتسب به علامه مصباح یزدی بوده و همواره حمایت ایشان را به همراه داشته است و بنابر عرف مرسوم از او به عنوان رهبر این جبهه یاد می شود . 

مدتی پیش در جریان انتخابات مجلس شورای اسلامی گروهی به آیت‌الله مصباح یزدی مراجعه کردند و گفتند شما که رهبر جبهه پایداری هستید اعلام کنید که فهرست جداگانه در تهران داده نشود ، علامه مصباح گفته بود که من رهبر جبهه پایداری نیستم و برخی سایت‌های خبری و روزنامه‌ها در آن زمان نوشتند که بین جبهه پایداری و علامه مصباح جدایی افتاده است  

.

حال این سوال در ذهن شکل می گیرد چرا علامه مصباح ، رهبری جبهه پایداری که منتسب به ایشان است را قبول ندارد .

کامران باقری لنکرانی عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در پاسخ به این سوال می گوید : من آن موقع سخنگوی جبهه پایداری بودم و به محضر آیت‌الله مصباح رسیدم و گفتم که سوء‌استفاده‌هایی شده است و ایشان گفت من می‌خواهم تاکید کنم که " ما در کشورمان تنها یک رهبر داریم و آن هم آیت‌الله العظمی خامنه‌ای هستند " .   

در نگاه دینی اصل بر این است که هیچ کس تسلطی بر دیگری ندارد مگر اینکه به ولایت الهی متصل باشد و ولایت فقیه هم به تعبیر امام راحل استمرار ولایت انبیاست . رأی مردم هم در نظام اسلامی تصنعی نبوده و کارآمدی از رأی مردم بر می‌خیزد و این معنای مردم‌سالاری دینی است .


تاریخ انتشار : چهارشنبه 1 خرداد‌ماه سال 1392 | نظرات (2)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)