X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


   


عنوان : خطر نفوذ اسرائیل در ایران و توطئه‏های استعمار در ممالک اسلامی

 تاریخ : 18/06/1343

محل : قم، مسجد اعظم

حضار : روحانیون ، طلاب ، بازاریان و اهالی قم 

 

 بسم اللّه‏ الرحمن الرحیم

اختلافاتی که در عراق ، در ایران ، در سایر ممالک اسلامی ایجاد می‏کنند ، باید سران    

دولت های اسلامی توجه داشته باشند به این معنا که این اختلافات اختلافاتی است که هستی آنها را به باد می‏دهد . باید با عقل ، با تدبیر ، توجه داشته باشند به این معنا که  

به اسم مذهب و به اسم اسلام می‏خواهند اسلام را از بین ببرند . دستهای ناپاکی که  

بین شیعه و سنی در این ممالک اختلاف می‏اندازد اینها نه شیعه هستند و نه سنی هستند ؛  

  

  

 اینها دستهای ایادی استعمار هستند که می‏خواهند ممالک اسلامی را از دست آنها بگیرند ؛ ذخایر را از دست آنها بگیرند ؛ بازار سیاه درست کنند برای ممالک به اصطلاح مترقی ؛ می‏خواهند آن چیزهایی که آنها زیاد دارند و به دریا می‏ریزند ، دور می‏ریزند ، بازار درست کنند در شرق و اینها به قیمتهای خوب ، به قیمتهای مناسب ، بخرند . همین چند روز در روزنامۀ اطلاعات بود که غذای سه روز امریکا که دور ریخته می‏شود به اندازۀ تمام غذای ملت چین است که ششصد و پنجاه میلیون است ـ مال یک روز . سه روز فَضَلات غذای امریکا به اندازۀ ششصد و پنجاه میلیون جمعیت استفاده بکند یک روز ـ آن تفاله‏هایی که آنها بناست دور بریزند .  

 

 

 

چرا شرق را تحت قدرت نیاورند ، تحت اسارت نیاورند ، تا به شرق با قیمتهای مناسب بفروشند و طلا کنند و طلا را ببرند ؟ چرا این کار را نکنند ؟ دولتهای  ما ، دولتهای اسلامی ، که توجه به این معانی ندارند ؛ آنها که ملتفت نیستند که به سر آنها چه می‏آید . از دست برداشتن از قرآن کریم ، اتکا نداشتن بر قواعد اسلام ، این ضررها پیش می‏آید . تضعیف می‏کنند دولت های اسلامی را به ایجاد اختلاف مذهبی تا هم مذهب را ببرند و هم دین را ببرند، و العیاذ باللّه‏ . 

 

منبع : صحیفه امام خمینی (ره) ، جلد 1 ،

 خطر نفوذ اسرائیل در ایران و توطئه‏های استعمار در ممالک اسلامی


تاریخ انتشار : دوشنبه 6 خرداد‌ماه سال 1392 | نظرات (1)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)