X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


همسر دانشمند هسته‌ای شهید مصطفی احمدی روشن با بیان اینکه متاسفانه عده‌ای با سوء استفاده از تصاویر شهدای هسته‌ای و جعل تاریخ، شعور جمعی را به سخره گرفته اند، گفت: بنده به عنوان همسر یکی از شهدای هسته‌ای و شاهد عینی این موضوع هستم که دانشمندان هسته‌ای ما در زمان تعلیق چه فشارهایی را تحمل کردند .به گزارش رجانیوز، خانم فاطمه بلوری کاشانی همسر شهید مصطفی احمدی روشن که به نمایندگی از خانواده این دانشمند هسته‌ای در جمع بانوان دانشجوی حامی گفتمان انقلاب اسلامی سخن می‌گفت، با ابراز خرسندی از بصیرت و آگاهی جوانان که ادامه دهنده راه شهدا و استقامت در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند، اظهار داشت: متاسفانه عده‌ای با سوء استفاده از تصاویر شهدای هسته‌ای و جعل تاریخ، شعور جمعی را به سخره گرفته‌اند.

وی اظهار داشت: بنده به عنوان همسر یکی از شهدای هسته‌ای و شاهد عینی این موضوع هستم که دانشمندان هسته‌ای ما در زمان تعلیق چه فشارهایی را تحمل کردند.


همسر شهید احمدی روشن با تاکید بر اینکه تاریخ درباره وادادگی این اشخاص در برابر حق مسلم ملت قضاوت می‌کند، افزود: مسئولین وقت در دفاع از حق مسلم ملت ایران با مصلحت اندیشی‌هایی که متاسفانه امروز نیزدر گفتمان برخی شاهد تکرار آن هستیم، کوتاهی کردند و رشد علمی ما را با عدم ایستادگی در مهمترین عرصه‌های سیاست خارجی متزلزل کردند.

وی با بیان اینکه این افراد چگونه جرات می‌کنند که تمام این موفقیت‌ها را به نفع خود مصادره کنند، اظهار داشت: این افراد کسانی هستند که با سران فتنه و خواصی که در حساس‌ترین برهه انقلاب سکوت محض اختیار کرده و بر خلاف مواضع مقام معظم رهبری که سکان‌دار این انقلاب است، عمل کردند، نشستند و منتسب کردن خود به این جریانات را افتخار دانسته و در کنار آن از تصاویر شهدای هسته‌ای نیز سوء استفاده کردند.


به گفته خانم بلوری کاشانی، این افراد از این موضوع غافلند که ملت بصیر ایران امروز هوشیارتر و آگاه‌تر از دیروز بوده و بحمدالله بر مسیر مقاومت و گفتمان انقلاب اسلامی بیش از پیش پایدارند.


همسر شهید احمدی روشن در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان در خصوص اینکه آیا علت حضور و حمایت شما از آقای دکتر جلیلی، صرفا مواضع قدرتمند وی در بحث انرژی هسته‌ای است، گفت: اتخاذ مواضع قدرتمند یکی از علت‌هاست اما دلیل مهم‌تر این است که کسی که در مسئله مهمی مثل حق مسلم ملت ایران در استفاده صلح آمیز از انرژی هسته‌ای در مقابل سردمداران غربی مقاومت می‌کند، در همه مسائلی که به عزت و سربلندی ایران اسلامی می‌انجامد نیز اهل مقاومت و مجری گفتمان انقلاب اسلامی خواهد بود.


وی تصریح کرد: این همان نکته مهمی است که مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیرشان بارها بر آن تاکید کرده‌اند که معیار اصلى این است که کسانى سر کار بیایند که همت‌شان بر حفظ عزت و حرکت کشور در جهت هدف‌هاى انقلاب باشد، کسانى سر کار بیایند که مصداق: «انّ الّذین قالوا ربّنا اللّه ثمّ استقاموا» باشند؛ اهل استقامت، اهل ایستادگى باشند؛ زرهى پولادین از یاد خدا و از توکل به خدا بر تن خودشان بپوشند و وارد میدان شوند.


تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 خرداد‌ماه سال 1392 | نظرات (1)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)