X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 

 

چند سالیست که عده ای به بهانه احیای سنت ایران باستان جشنی را برگزار می کنند به نام جشن تیرگان . در تواریخ سنتی تیرگان روز کمان کشیدن آرش کمانگیر و پرتاب تیر از فراز البرز است و به همین دلیل مردم این روز را جشن می گیرند . این جشن در روز دهم تیر برگزار می گردد . که البته تعطیل نبودن این روز در ایران و دیگر کشورها گاه باعث می‌شود تا در نزدیکترین روز تعطیل این جشن برگزار شود . 

   

   

وبلاگ در انتظار یار برای روشنگری از این جشن اسرائیلی شمارا به ادامه مطلب دعوت می کند 

  

منبع این مطلب : معبر سایبری فندرسک 

 

   


 
جمعه 16 تیر ماه 1391 (jul/6/2012) میدان تل‌آویو اسرائیل مراسمی با نام جنگ آب انجام شد که دقیقاً در همان روز جشن تیرگان به مناسبت روز ملی دماوند در شهر رینه لاریجان برگزار شد و بعد از آن جشن ، مراسم جنگ آب انجام گرفت . مراسمی که دو سال قبل در تهران نیز برگزار شد . این مراسم قرار بود در سال 1389 در پارک آب و آتش تهران مجدد اجرا شود که از اجرای آن جلوگیری شد . 

 و امسال نیز دست اندر کاران این جشن در ایران و تل‌آویو در تاریخ 14 تیر ماه و پنجم جولای قصد برگزاری این مراسم را دارند .

اما چه ارتباطی بین جشن ملی ایران و مردم اسرائیل وجود دارد ؟ آیا آیین یهود نیز مانند ایرانیان باستان بود ؟ 

 

18 نقطه در دنیا وجود دارد که برای یهودیان مقدس بوده و یکی از آنها دماوند است زیرا در کوه دماوند کابالا تدریس می شده است . دلیل انتخاب دوماوند هم شکل کوه دماوند بوده است . از این رو یهودیان توانستند در دین زرتشتی های که در آن زمان در آن منطقه زندگی می کردند نفوذ کنند و تفکرات خودشان را به دین زرتشت تزریق کنند . به عنوان مثال زرتشتی ها قائل هستند به وجود 72 تن که این 72 تن عدد قدرت کابالاست .

 

 

نکته قابل توجه این جشن تبلیغ بسیار زیاد رسانه های ضد انقلاب برای احیای این جشن می باشد .

متأسفانه بروز این جشن ها به دستور کسانی بود که دوره اسلام را تمام شده می دیدند و پیرو مکتب ایرانی بودند . واین بود ثمره تفکر کسانی که از روحانیت دور شده بودند .

درحالی که به جان هم افتاده بودیم که مکتب ایرانی یا مکتب اسلامی مراسمی در ایران برگزار می شود که نه کوروش کبیر را میشناخت نه آرش کمانگیر . احیای سنت های ایران باستان فقط به بهانه ای بود برای ایجاد یک تفرقه بزرگ و آن دوستی مردم ایران با اسرائیل بود ....

کلیپ پشت پرده جشن تیرگان در رینه لاریجان جهت اطلاع بیشتر

  

 

 


تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 13 تیر‌ماه سال 1392 | نظرات (5)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)