X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


محاصره اقتصادی
امام خامنه ای (حفظه الله) :

کار در زمان پیامبر (صلوات الله علیه) به دلیل محاصره اقتصادی به جایی رسید که مردم مدینه گاهی دو روز و یا سه روز ، نان برای خوردن پیدا نمی کردند . تهدیدهای فراوان از همه طرف ، پیامبر را احاطه کرد . بعضی از مردم نگران می شدند ، بعضی متزلزل می شدند ، بعضی نق می زدند ، بعضی پیامبر را به ملایمت و سازش تشویق می کردند ؛ اما پیامبر در این صحنه دعوت و جهاد ، یک لحظه دچار سستی نشد و با قدرت ، جامعه اسلامی را پیش برد ، تا به اوج قدرت و عزت رساند ؛ و همان نظام و جامعه بود که به برکتِ ایستادگی و مقاومت پیامبر در میدان های نبرد و دعوت ، در سال های بعد توانست به قدرت اول دنیا تبدیل شود . 1370/7/5


پ ، ن :

هنوز نفهمیدم که چرا وقتی از مقاومت ، ایستادگی و پایداری حرفی زده میشه ، عده ای فکر می کنن که با این ها روز به روز بدبختی ، بیچارگی و مشکلات بیشتر میشه و باید حتما سازش کرد تا بتوان به جایی رسید . مشاهده تاریخ خیلی چیزارو به ما نشون میده . از جمله اینکه تو جاهایی که با تدبیر ، تفکر ، یک عقبه ی عقلانی و رهبری یک انسان فرهیخته و عالِم به مقاومت پرداخته میشه با وجود اینکه ابتدا مشکلاتی به وجود می آید ولی

سرانجام خیر و پیروزی بزرگی را نتیجه می دهد .


این روزها هم کلماتی نظیر " مقاومت ، ایستادگی ، سازش ، آتش بس و . . . " خیلی به گوشمان می خورد و با تبلیغات عظیم و گسترده جبهه استکبار و دشمنان ایران اسلامی ، مردم کم کم دارن به این باور و نتیجه می رسند که برای رسیدن به اهدافشون باید سازش کرد . آیا واقعا همینطوره ؟! بنده حقیر برای شما چند مثالی از سازش (1) و دوستی با استکبار جهانی (2) می زنم :

1. با پذیرش قطعنامه 598 از طرف ایران ، چند روز بعد ارتش عراق باز هم ایران رو بمباران کرد و به آتش کشید و . . .

2. کشور مصر نماد یک کشور دوست و رفیق با آمریکا ، اسرائیل غاصب و استکبار جهانی هستش که عین 30 سالی که ما تو نظاممون با جبهه استکبار مشکل داشتیم و با آن ها جنگیدیم ، این مصری ها با اونها دست دوستی و برادری دادند . حالا شما بیایید و وضع مصر رو نگاه کنید ، از لحاظ پیشرفت علمی ، اقتصادی ، سیاسی و . . . ، از لحاظ امنیت ، از لحاظ اخلاق و منازعات سیاسی و . . .


مثال های فراوانی همچون این ها وجود دارند که مجال گفتن آنها نیست . هنوز هم بنده موندم که بعضی ها چطور با دیدن این نمونه ها باز هم دم از سازش و ارتباط با آمریکا و جبهه استکبار می زنند و . . .


شاید امنیت زیاد ، استقلال زیاد ، پیشرفت سریع و . . . به زیر دلشان زده و میخواهند تا از ایران اسلامی ، آتشکده ای همچون مصر ، سوریه ، عراق ، بحرین ، عربستان و . . . بسازند .


 آگاه باشید و گول تبلیغات زیاد دشمنان رو نخورید و بدانید که تنها راه رهایی از ظلم و جور ستمگران و رسیدن به آسایش ، امنیت و رفاه حقیقی و همیشگی فقط با ایستادگی و پایداری به دست می آید نه از راه دیگری .


حتماً به کلیپ زیر با دقت توجه کنیدتاریخ انتشار : شنبه 2 شهریور‌ماه سال 1392 | نظرات (9)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)