X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت  تا کِی زندگی و آرامشِ برّه وار ؟!؟!؟!شاید عنوان این مطلب و عکس بالا خیلی برای شما عجیب و مضحک باشه و نتونید حدس بزنید که میخوایم درباره چـی با هم صحبت کنیم ؟! در بین ما انسان ها ، برّه یا گوسفند با چه خصوصیاتی شناخته میشه ؟بیشتر با "تو سری خور بودن، کتک خور ، همیشه راحت بودن ، آرامــــشِ کــاذب ، احساس خطر نکردن ، بی فکر بودن ، ظلم خیز ، سرگرم به زندگیِ روزمره ، راضی به کمترین و حداقل چیز و هزاران صفت دیگه که می توان به این موجود نسبت داد .


شاید با نگاه اول خیلی از ماها ، این موجود رو به خاطر رفتارش و افکار نداشته اش ملامت کنیم ولی با نگاهی دیگه به روش   و طرز زندگی های بعضی از افراد دور و برمان می بینیم که خیلی ها دارن به سبک این حیوانِ نجیب زندگی می کنند و فــکر می کنند که روش زندگی کردنشان خیلی درسته .!!!
این روزها که منطقه خــاورمـیانه و جهان در بحران و شرایط خــاصی هستش ، آدم رو به این فکر میندازه که عامل این وضـــع پیش اومده و دشمن اصلیِ بشریت ، انسانیت و آزادی چه کسی یا چه گروهی می باشد ؟ هر آدم عاقلی که به سبک این حیوانِ شریف (برّه) زندگی نمی کنه ، وجودِ یه دشمنِ جنایتکار ، پَست و خونخوار رو در نزدیکی های خودش حــس می کنه . دشمنی که در مناطق مختلفی چون : ســـوریـه ، فلسطین ، عربستان ، بحرین ، مصر ، میانمار و هزاران جای دیگه به طور مستقیم یا غیر مستقیم ، با دادن امکانات نظامی و مالی ، تحـــریک افـــرادی مـــزدور ( تـــکفیری هــا )  و روش های دیگه به کشتار مردم بی گناه پرداخته است .


وقتی با یه سری از ایرانی هایی که دارن زیر سایه ی ولایـــــت فــــقـیه طعم امنیت و آسایش رو میچشن درباره سوریه صحبت می کنیم و به آن ها میگیم که " اگه جلوی تکفیری ها ، آمریکا ، اسرائیل غاصب و بقیه سران استکبار در ســـوریه و لبنان گرفته نشه و با اونا مبارزه نشه ، هدف بعدی و اصلیِ اونا ایــــــران هستش ؛ با چهره ای حق به جانب میگن که   " بابا بی خیال ، خبری نیست تو جــهان و ســـوریه . اصلا اگه خبری هم باشه به ما ربطی نداره . ما داریم زندگیمون رو می کنیم و کاری به سوریه ندارم . چیزی نشده که . اصــلا دشــمنی تو جهان نیست که بخــواد به ما حمله کنه !! آمریکا و بقیه هم هدفشون خیره و اصلا کاری با ایـــــران ندارن پس ما چرا چوب بکنیم لای چرخ این گروه ها ؟؟! و شمـا دارید خیلی شلوغ می کنید ، این طورا هم که به شما میگن نیست .!!! و . . . . . "   


برای اینکه به گوشه ای از میلیون ها جنایت تکفیری ها در سوریه پی ببرید ، کلیپ زیر رو ببینید : ( + 18 )


برای دیدن کلیپ این جنایت + نظر جان کری (وزیر امور خارجه آمریکا) درباره حمله به سوریه و ایران + احـــادیث و روایات مرتبط با دشمن شناسی + کلیپی مرتبط با دشمن شناسی و بسیار مهم از امام خامنه ای و استاد پناهیان و . . . . .   به ادامه مطلب بروید .


حتماً از این مطلب استفاده کنید . وقتی از شما نمی گیره ولی ارزش دیدن رو داره . خیلی مهم و جالبه .

منتظر نظراتتون هستم .
اگه این اتفاقات و جنایاتی که در ســـوریه اتفاق می افته ، برای نامــوس ، بچه ها ، دختر ها و پسرهای خودمون هم اتـفاق می افتاد باز هم اینطوری رفتار می کردیم ؟ چطور می تونیم دم از شیعه بودن بزنیم و در مقابل پَر پَر شدن شیــعیان و مسلمانان ساکت بمونیم و کاری نکنیم ؟ چرا نمیخوایم از این آرامـــــشِ بــــرّه وار دست برداریم و باور کنیم که دشمن داریم و مارو تهدید می کنن و اگه روزی دستشون به ماها برسه خیلی بدتر از این وضعی که در سوریه هست سرمون در میارن ؛ چون اینارو دارن به خاطر وفاداریشون به انقــلاب اســـلامی ، اعتقادات تشیع و ... میکشن و اگه به ما برسن ، هزاران برابر بدتر عمل می کنن .
باید دشمنان انسانیت ، آزادی ، خدا ، اســلام ، تشیع ، ایران و . . . رو بشناسیم و بعد هم به تمام مردم دنیا معرفی کنیم   تا ان شا الله بتونیم از مقدمه سازان ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) بشیم . به قولِ یه عالم بزرگواری " اوج مقدمـه سازی برای ظهور در اوج شناخت دشمنان بشریت هستش . یعنی هر چی بیشتر دشمنان رو بشناسیم ، بیشـتر برای مقدمه سازی ظهور می تونیم موثر باشیم . غفلت از دشمن ، آدم رو از راه بیرون می کنه . باید دشمن رو شناخت و بعد به مبارزه با اون قیام کرد . "


احادیث و روایات مرتبط با دشمن شناسی :


پیامبر(ص) درباره ضرورت شناخت دشمن می فرمایند :

«ألا و ان أعقل الناس عبد عرف ربه فأطاعه و عرف عدوه فعصاه»
آگاه باشید ، عاقـــل تــرین مردم کسی است که خدایش را بشناسد و از او پیروی کند ، و دشمن را نیز بشناسد و آنگاه نافرمانیش نماید .

در حدیثی دیگر پیامبر(ص) می فرمایند :

« مردم اگر به ده چیز شناخت پیدا کنند ، سعادت دنیا و آخرتشان تأمــــین است ، که یـــکی از آن امــــور شـناخت ابلیس    و یاورانش می باشد . »


حضرت علی(ع) در نهج البلاغه شناخت دشمن را رمز بینش معرفی می کند و می فرمایند :
واعــلموا انکم لن تعــــرفوا الرشد، حتی تعرفوا الذی ترکه ولن تأخذوا بمیثاق الکتاب حتی تعرفوا الذی نقضه و لن تمسکوا به حتی تعرفوا الذی نبذه ... ؛

« و بدانید که رشد نمی یابید مگر که ترک کنندگان آن را بشناسید و هرگز به کتاب خدا چنگ نمی زنید ، مــگر که فروفکننده آن را چنانکه باید ، شناخته باشید . »


علی(ع) ماهیت دشمنان اسلام را چنین معرفی می کند : « به بالادست خود نافــرمان ، به زیردست ، سـتم کننده، و با ستمکار هم دست اند . »


آن حضرت درباره مکر و حیله دشمن می فرمایند :
«کن للعدو المکاتم أشد حذراً منک للعدو المبارز»
«از دشمن پنهان بیشتر از دشمن آشکار برحذر باش»


نیز در جای دیگر به عدم غفلت از دشمن و پرهیز از کوچـــک شـــمردن آن سفارش کرده و می فرماید :«لا تستصغرن عدواً و ن ضعف» ؛ «هرگز دشمنی را کوچک مشمار ، هرچند ضعیف باشد » و «آفت قدرتمند ، ضعیف شمردن دشمن است . »


و هزاران روایت دیگر که ما رو از غفلت نسبت به دشمن بر حذر می دارند .


کلیپ مرتبط و بسیار مهم :تاریخ انتشار : شنبه 16 شهریور‌ماه سال 1392 | نظرات (23)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)