X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت
شاید این روزا که فضای شهر و صداوسیما کمی آدم رو به یاد شهدا و دفاع مقدس میندازه ، واسه خیلی ها سوال بشه که چه عاملی موجب رفتن شهدا به جبهه ها و ازخودگذشتگیِ اونا شده ؟! وقتی یه سری از خاطرات و وصیت نامه های این عزیزان رو نگاه می کنیم ، متعجب میشم که واقعاً چه انگیزه ای داشتن که تونستن از تمام دلبستگی ها و لذاتشون دست بردارن و برای شهید شدن از هم سبقت بگیرن . عوامل زیادی باعث این روحیه ی زیبا و رنگین کمانی میشه ولی اصلی ترینشون چیزی نیست جز ولایت . یعنی هیچ چیزی غیر از ولایت ( در اینجا : ولایت فقیه ) نمی تونه آدم رو به این درجه برسونه . به خاطر همین برخی ها که جبهه رو درک نکردن ، این روحیه رو افسانه و داستانی بیش نمی دونن و یا گاهی هم توجیه هایِ اشتباهی برای آن میارن . برای جا افتادن این مطلب کلیپ زیر رو ببینید :حال برای دیدن مقام ولایت فقیه و اطاعت بی چون و چرا از ایشان به تعدادی از وصیت نامه شهدا که در ادامه مطلب آمده است ، توجه کنید : . . . 
محمد کنعانی : مولاجان ، عهد می‌کنم تا آنجا که در جسمم توان رزم و ستیز دارم و پاهایم توان گام نهادن سوی دشمن را دارد ، و تا آنجا که نفسم به آخرین شماره‌های خود رسیده باشد و قطرات پایانی خونم بر زمین بریزد ، به ندای « هل من ناصر ینصرنی » ولایت فقیه و نایب تو لبیک بگویم تا اینکه خداوند نعمت عظمای شهادت را نصیبم کند ، که بالاترین مرحله تکامل انسان است و سعادت هر دو جهان در دست یافتن به این نعمت بزرگ می‌باشد .
محمود رفیعی میاندشتی : ای امت بیدار ، و ای منتظران و زمینه‌سازان حکومت جهانی حضرت مهدی (عج)‌ ، بدانید که تنها در سایه ی ولایت است که انسان به ارزشهای الهی و انسانی خواهد رسید و گرنه هر عملی بدون داشتن ولایت بیهوده است . و اینک ، امام امت خمینی بت‌شکن که نایب امام‌زمان(عج) می‌باشد پرچم‌دار این ولایت هستند .

محمد گیتی‌فروز : به طوری که می‌دانیم امام به عنوان تنها نمونه و الگو و تنها میزان اسلام راستین بوده و در زمره ی فقیه زمان و نایب راستین امام عصر(عج)‌ می‌باشد . اطاعت و عمل به دستورات وی وظیفه ی شرعی و اسلامی بوده و سرپیچی از آن حرام است و در آخرت مورد مجازات و عقوبت است . به قول یکی از شهدا مگر می‌شود منتظر مهدی‌(عج) بود و عاشق خمینی نبود ؟

سیدمحمود موسوی : هر کس به ولایت فقیه پایبند باشد بقیه امور او ـ اگر انجام شود ـ به نحو احسن قبول می‌شود ، وگرنه عبادات دیگر بدون پایبندی به اصل ولایت فقیه مانند نماز بی‌وضوست .

و هزاران وصیت نامه دیگه که از این عزیزان برای ما به منظور هدایت گذاشته شده است . لذا همانطور که در این وصیت نامه ها هم می بینیم شهدا خیلی بر روی اطاعت و پیرویِ از ولایت فقیه تاکید می کنند و این اعتقاد آنها باعث شد که میزان و شاخصِ عقاید و اعمال خودشون رو ولایت فقیه قرار بدن و به خاطر همین هست که زندگی هاشون سرشار از نور ، معنویت و صفا هستش . چونکه حاضر بودن برای خوشحالی و رضایتِ امام (ره) هر کاری بکنن ، حتی ذره ذره شدن بدن آنها در مقابل آتش های دشمن . و چه زیباست شهادت برای کسایی که مقتداشون جوانی هست که شهادت را شیرین تر از عسل می دانست ...


تاریخ انتشار : سه‌شنبه 2 مهر‌ماه سال 1392 | نظرات (16)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)