نوشته شده توسط : سرباز ولایت


مخالفت و دشمنی علیه حق با روکش " بهانه " . . . ؟!؟!؟!


------------------
همه میدونیم که خیلی ها طاقت دیدن حق ، حقیقت و صاحب ولایت رو ندارن . ولی شیوه ی این افراد برای نشون دادن مخالفت و دشمنیِ خود خیلی جالب و متفاوت هستش . یعنی اگه حسادت ، بغض ، کینه و . . . داشته باشن نمیان این چیزا رو واضح بگن و تمام مشکلات و مرض های خودشونو پشت بهانه پنهان می کنن . در زمان پیامبر (صلوات الله علیه) هم این بهانه ها وجود داشته و عداوتی که با پیامبر داشتن رو در قالب بهانه می گفتن . مثلا در قرآن سوره ی اعراف آیه ی 28 داریم که : " در مقابل انجام دادن کارهای زشت و ناشایستِ خود می گفتن که : ما پدران خود را بدین کار یافتیم و خدا ما را به آن امر کرده و ... ( در اینجا می بینیم که در برابر کارهای بدی که می کردن بهانه می آوردن و می گفتن " ما از قدیم همینطور بودیم ، پدران و اجداد ما اینطوری بودن ، یا به بیان امروزی فرهنگِ ما اینطوریه و از قدیم ها همینطوری بوده ایم و نمیتونیم خودمون رو تغییر بدیم و . . . ) و یا در آیه ی 81 سوره ی توبه اومده که : " یه سری ها با پیامبر به جنگ نرفتن و از جنگیدن کراهت داشتن . خیلی خوشحال بودن از این که جهاد رو پیچوندن و این حالت و مرض درونیِ خود رو به صورت بهانه می گفتن که : آخه چرا توی این گرمای تابستون بریم جهاد و جنگ ؟! الان هوا گرم و طاقت فرساست . ما با جهاد مشکلی نداریما !!!!! ولی الان زمان مناسبی برای جهاد کردن نیست و . . . !!!!!! "
-
به طور خلاصه میشه گفت : یه سری ها سعی می کنن که مخالفت ، دشمنی ، بغض ، کینه ، مرضِ درونی ، حسادت و حرف های باطل و اشتباه خودشون رو با هزاران شکل ، روکش و ظاهرِ زیبا ، صحیح و قابل تامل جلوه بِدن تا اینکه مردم به باطنِ پست و زشت اونا آگاه نشن و تنها زیباییِ ظاهر کار رو ببینن . در روایت هم داریم از امیرالمومنین علی (علیه السلام) که : منافق حرف درست و صحیح رو میزنه ولی از اون حرف هدف و منظوری باطل داره . !!!!! پس باید بدونیم که کفر و نفاق همیشه پشت بهانه و حرف های به ظاهر درست پنهان میشن و خودشون رو به راحتی نشون نمیدن .

 
پ ، ن :
اول میخوام بگم که فکر نکنید این وضع فقط در قدیم بوده و الان نیست .!! اتفاقاً امروزه اوجِ این حرف ها ، روش ها و بهانه ها هستش که دیده میشه هم دشمنان خارجی و هم دشمنان داخلی ( افراد به ظاهر دوست که بیشتر از دشمنان خارجی ضربه می زنن . چون منافق اند ) خیلی خیلی زیاد اینطوری رفتار می کنن و فکر می کنن که تنها خودشون از نیت کثیفشون خبر دارن !! تعدادی از این نمونه ها که توسط افراد به ظاهر دوستِ داخلی زده شده رو در عکس بالا می تونید ببینید . این حرفا به ظاهر درسته اما منظورِ این اشخاص باطل و خطرناکه مانند ابلیس که حرف درستی به خداوند متعال زد . خداوند بهش فرمودند که به این آدم سجده کن ولی ابلیس بهانه آورد و گفت : من از این بالاترم ( من از آتیشم و این از خاک ) . پس چرا باید بهش سجده کنم !!؟؟؟؟ . تو رو خدا دقت کنید ببینید آیا ابلیس به ظاهر حرفِ اشتباهی زده ؟؟!!!! قضاوت با خودتون . حواستون به این افراد و حرفاشون باشه .

آخر میخوام بگم که چقدر ما بچه ولایی ها و حزب اللهی ها بی همت و بی عُرضه ایم که نمیتونیم مثل اینا حرف خودمون رو به هزاران شکل تبدیل کنیم و بگیم . اینا حرف باطل رو به هزاران شکلِ به ظاهر درست بیان می کنن ولی ما نمی تونیم حرف درست و حق خودمون رو به چند شکل صحیح بیان کنیم .!!!! این واقعاً جای تاسف داره و باید در این زمینه بیشتر تلاش کنیم . دیگه بیشتر از این وقتتون رو نمی گیرم . فعلا یا مهدی .


تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 11 مهر‌ماه سال 1392 | نظرات (17)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)