X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


فرانسیس فوکویاما تحلیلگر ژاپنی - آمریکایی و مطرح‌کننده تئوری جنگ آخرالزمان در کنفرانسی که در اورشلیم برگزار شد به ترسیم اندیشه سیاسی شیعه پرداخت . او در این کنفرانس که بازشناسی هویت شیعه نام داشت می گوید :
« شیعه پرنده ای است که افق پروازش خیلی بالاتر از تیرهای ماست ، پرنده ای است که دو بال دارد . یک بال سبز و یک بال سرخ » . این مطالب را وی در اوج پیروزی های ما در سال 1365 می گوید و ادامه می دهد :
« بال سبز این پرنده همان مهدویت و عدالت خواهی اوست چون شیعه در انتظار عدالت به سر می برد ، امیدوار است و انسان امیدوار هم شکست ناپذیر است نمی توانید کسی را تسخیر کنید که مدعی است فردی خواهد آمد که در اوج ظلم و جور ، دنیا را پر از عدل داد خواهد کرد » .

بر اساس نظریه فوکایاما بال سبز شیعه همان فلسفه انتظار یا عدالت خواهی است . او می گوید : « بال سرخ شیعه ، شهادت طلبی است که ریشه در کربلا دارد و شیعه را فنا ناپذیر کرده است » شیعه با این دو بال افق پروازش خیلی بالاست و تیرهای زهراگین سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اخلاقی و ... به آن نمی رسد . آن نقطه که خیلی اهمیت دارد بعد سوم شیعه است می گوید :

« این پرنده زرهی بنام ولایت پذیری بر تن دارد که آنها را شکست ناپذیر نموده است »
در بین کلیه مذاهب اسلامی ، شیعه تنها مذهبی است که نگاهش به ولایت ، فقهی است ؛ یعنی فقیه می تواند ولایت داشته باشد . این نگاه ، برتر از نظریه نخبگان افلاطون است . فوکایاما معتقد است :
« ولایت پذیری شیعه که بر اساس صلاحیت هم شکل می گیرد، او را تهدید ناپذیر کرده است » در توضیح فنا ناپذیری شیعه می گوید :
« شیعه با شهادت دو چندان می شود . شیعه عنصری است که هر چه او را از بین ببرند بیشتر می شود » و جنگ ایران و عراق را مثال می زند . سال 1364 می گوید :
« این ها فاو را تسخیر کردند می روند کربلا را هم بگیرند ، اینجا (قدس) را هم قطعاً می گیرند » . پیشنهاد می کند که با امتیاز دادن به ایران ، جنگ را متوقف کنید .

وی پس از پایان دفاع مقدس ، یک مهندسی معکوس برای شیعه و یک مهندسی صحیح برای خودشان نوشت . مهندسی معکوس برای شیعیان ایران این است که ابتدا ولایت فقیه را بزنید . تا این را نزنید نمی توانید به ساحت قدسی کربلا و مهدی تجاوز کنید .

پ,ن : با توجه به نظریات آقای فوکایاما به روشنی درخواهیم یافت که دشمن از هر طریقی برای ضربه زدن به ولایت فقیه و شهدا وارد میدان خواهد شد . دشمن به روشنی در یافته است برای موفقیت در این راه باید از افرادی سوء استفاده کند که در این انقلاب بدنبال منافع خودشان هستند و از طرفی نزدیک ترین افراد و یا یکی از مقامات سطح اول انقلاب باشند . به وضوح نمی توان گفت که بیانات اخیر آقای هاشمی و خانم اشراقی با یَد طولایی که در تحریف سخنان امام راحل داشته اند نوعی خیانت و بازی در زمین دشمن است اما خوب می توان دریافت که دشمن از ایشان و طرز تفکراتشان برای مهندسی معکوس و ضربه زدن به ولایت فقیه و شهدا در افکار مردم استفاده بهینه کرده است و حرف های این دنیا پرستان را به حساب طمعشان از انقلاب می گذاریم باشد که به راه راست هدایت و یا راه راست برایشان کج شود ...


متن از : معبر سایبری فنرسک


تاریخ انتشار : جمعه 26 مهر‌ماه سال 1392 | نظرات (9)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)