X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


" افسانه و حادثه ی پنداریِ هولوکاست "نمیدونم که این روزها از فعالیت های " آقای ظریف (وزیر امور خارجه انقلاب اسلامی ایران) و دوستانشون " در شبکه های اجتماعی اطلاع دارید یا خیر . خودِ حضور این شـخصیت های مهم دولتـــی در این فضاها و افتخار کردن به حضورشون در این سایت ها و . . . بحثی جداگانه هستش که موضوع بحث این حقیر نیست .


در یکی از این حضور ها و کامنت (نظر) هایی که توسط این افراد نوشته شده مطلب مهم و بسیار جالبی به چشم مــیخوره   که باعث شد تا رسانه های داخلی و خارجی به آن توجه زیادی بکنن .

محمد جواد ظریف ، وزیر امور خارجه کشورمون در توئیتر خود "روش هشنه" ، سال جدید عـبری را به یهودیان تبریک گفته است . کریستین پلوسی ، دختر نانسی پلوسی ، رهـبر حــزب دمــکرات در مجلس نمایندگان آمریکا در پاسخ به این توئیت نوشته که " سال نو می توانست شیرین‌تر باشد اگر شما به انکار هولوکاست از سوی ایران پایان می دادید ."

و در جواب ، آقای ظریف نوشته : " ایران هیچگاه هولوکاســـت را انکار نکرده است ، مردی {آقای
محمود احمدی‌ نژاد} که این کار را (انکار هولوکاست) می کرده است ، دیگر رفته است . سال نو مبارک "


مگه آقای احمدی‌ نژاد در دوران ریاست جمهوری خود در این باره چه چیزی گفته است که اینگونه علیه او صـحبت می کنند؟    آیا حرف اشتباه و غلطی زده است؟ موضع اشاون چی بوده؟ ....

آقای احــــمدی نــــژاد طی مصــاحبه ای ، ماجرای کشتار 6 میلیون یهودی به دست نازی ها در جریان جنگ جهانی دوم   را یک داستان جعلی دانسته که اگه دولت های غربی این داستان ســاختگی را قبول دارند و در پی دلجـــویی از یهــودیان هستند می توانند برای جبران این قـتل عــام ، بخشی از خاک کشورهای خود ، مخصوصا یک یا چند ایالت از دو کشور   آلمان و اتریش را برای تشکیل دولت یهود در اختیار آنها بگذارند و پرسیده که چرا باید هــزینه جــنایات غـــربی ها علیه یهودیان را مردم مسلمان و مظلوم فلسطین بپردازند؟

اظهارات آقای احمدی نژاد بلافاصله با واکنش شدید آمریکا ، رژیم صهیونیستی ، کشورهای اروپایی و حتی دبیرکل سـازمان ملل متحد روبرو شد و دولت های آلمان و اتریش ، سفرای کشورمان را احضار کردند.
متاسفانه برخی از افراد و گروه ها در داخل کشور نیز سخنان آقای احمدی نژاد را نســنجیده دانســته و اینــگونه اظــهارات را    باعث افزایش خصومت غرب با ایران اسلامی ارزیابی کردند !

دهها سال است که دولت های اروپایی و آمریکا،با استناد به این داستان جعلی،تشکیل دولت غیرقانونی و به قـول امـام (ره) «غده سرطانی» اسرائیل را قانونی جلوه داده و اشغال فلسطین را هزینه ای می دانند که باید برای جبران جنایات آلمان نازی علیه یهودیان ، به آنها داده شود !! ... و حال آن که ؛

اولا ؛ قتل عام یهودیان در جریان جنگ دوم جهانی یک داستان ساختگی و خالی از واقعیت است . بنابراین چگونه می توان   از این داستان جعلی به عنوان سند مشروعیت ، دولت وحشی صهیونیست ها استفاده کرد؟! اگه به نظر این کشورها این داستان واقعی است ، پس چرا به هیچ گروهی اجازه تحقیق ، بررسی و اعتراض نسبت به این داستان را نمی دهند؟! چرا خیلی راحت به اعتقادات مسلمانان بی احترامی می کنن ولی نمیذارن درباره یه داستانِ ساختگیِ تاریخی اعتراضی صورت بگیره ؟!


ثانیا ؛ اگر آمریکا و اروپا و صهیونیست ها اصرار دارند که این داستان را واقعی بدانند ، چرا به جای جنایتکاران اصلی ، یعنی ، نازی ها - آلمان و اتریش کنونی - باید تاوان این جنایت جنگی را مردم مسـلمان و مظلوم فلسطین بپردازند ؟! و چرا چند ایالت از آلمان و اتریش را برای دلجویی از یهودیان به آنها واگذار نمی کنند ؟! براساس کدام دلیل عقلی و تفسیر منطقی و قانونی بایستی تاوان جنایت اروپایی ها را مردم مسلمان فلسطین در قاره آسیا بپردازند ؟!

حال به کلیپ زیر که بیانات امام خامنه ای (حفظه الله) راجع به این داستانِ ساختگیِ تاریخ می باشد رو با دقت نگاه کنید :

       

پ ، ن :  لذا این حقیر به نیابت از تمامیِ مردم بزرگ و حق طلب ایران اسلامی از تمامیِ مسئولانِ نظام اسلامی و به خصوص دولتی ها میخواهم تا کمی در اظهارات و نطق های خود کمی دقت بکنند و بر اساس بیانات و موضع گیری های    امام (ره) و امام خامنه ای (حفظه الله) صحبت و عمل بکنند و به جای منافع خودشون و دشمنان اسلام و انقلاب ، کمی   هم به یاد خدا ، اسلام ، شهدا ، خون های ریخته شده ، سختی های کشیده شده ، مظلومیِ مسلمانان جهان و . . .  باشن و با اظهاراتشون این انقلاب اسلامی رو دشمن شاد نکنن . و در آخر به تمام صهیونیست های خونخوار میگم که اسرائیل باید از صحنه ی روزگار محو بشه و این اتفاق به زودیِ زود به فرماندهیِ امام زمان (عج) ، مهدی موعود ، میافته .

مرگ بر اسرائیل

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 19 شهریور‌ماه سال 1392 | نظرات (33)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)