نوشته شده توسط : سرباز ولایتمقالات در ادامه مطلبتاریخ انتشار : سه‌شنبه 29 آذر‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


ماه محرم در قرآن

 در این جا آیه هایى را که درباره ماه هاى حرام وارد شده اند، اشاره کرده و به ترجمه و شرح اجمالى آن ها مى پردازیم :

1 - جعل الله الکعبة البیت الحرام قیاما للناس و الشهرالحرام و الهدى و... (12)
خداوند متعال ، کعبه را که خانه حرام است و هم چنین ماه حرام و قربانى را براى برپایى مردم (و معیشت آنان ) قرار داده است .

در این آیه ، خداوند متعال فلسفه حرمت حج و ماه حرام را بیان نموده است و آن ، عبارت است از معیشت و امنیت مردم در پناه آن ها و تاثیر آن هاتاریخ انتشار : جمعه 25 آذر‌ماه سال 1390 | نظرات (2)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


منطق ظهور منطق غیبت

 امید به ظهور، به عنوان برگ برنده‌ای در اختیار جامعه ایمانی بوده تا در برابر قدرت ظاهری که در اختیار جریان باطل بوده است، پیروزی حتمی را در نهایت این مبارزه از آن خود ببینند، ظهور امام حق و موعود خدایی را دلیلی بر لزوم ادامه راه خویش بدانند و هرگز در این مسیر، دلسردی و یأس به خویش راه ندهند؛ اما امید به ظهور در طول زمان، گاهی بیش از حدّ معمول، افزایش یافته و قالبی غیر واقعی به خود گرفته، که با گذر زمان و عدم تحقق آن، باعث القای یأس و بدبینی و در نتیجه، خمود گشتن برخی شده است.تاریخ انتشار : جمعه 25 آذر‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


من به صورت خاص شیفته شخصیت "حضرت عباس" هستم

دردناک‌ترین حادثه کربلا به روایت کارشناس آمریکاییدردناک‌ترین حادثه کربلا به روایت کارشناس آمریکایی

پروفسور پیتر ج. چلکوفسکی (Peter J. Chlkowski)، دانشمند آمریکایی لهستانی تبار، از دانشمندان متخصص فرهنگ ایران است که هم اکنون استاد رشته های مطالعات خاورمیانه، شرق شناسی و اسلام شناسی در گروه مطالعات اسلامی و خاورمیانه دانشگاه نیویورک است.
وی روایت جالبی از داستان کربلا دارد:تاریخ انتشار : شنبه 12 آذر‌ماه سال 1390 | نظرات (2)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت
عضو خبرگان رهبری حیات جامعه شیعی را وابسته به عزاداری سید الشهداء‌(ع) دانسته و گفتند: مرگ مؤمنین و عاشقان اهل بیت‌(ع) زمانی است که محرم تعطیل شود.

به گزارش راسخون به نقل از مرکز خبر حوزه،  آیت‌الله مصباح یزدی، ظهر امروز در دیدار پیشکسوتان بسیجی سپاه علی‌بن‌ابیطالب (ع) با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی، گفتند: پیشگامی در کارهای خیر دارای ارزش خاصی است که قرآن کریم نیز به آن اشاره کرده‌است؛ بنابراین کسانی‌که در کار خیر سبقت می‌گیرند و در عرصه جهاد و ایثار خط‌شکنی می‌کنند، دارای فضیلت بزرگی هستند و ما در طول 8سال دفاع مقدس این خط‌شکنی ها را لمس کرده‌ایم.


تاریخ انتشار : سه‌شنبه 8 آذر‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


فرا رسیدن ماه محرم ماه عشق و جنون را به امام مهدی ( عج ) و همه دیوانگان حسینی تسلیت عرض میکنیم


                                 مقاله های حسینی در ادامه مطلبتاریخ انتشار : جمعه 4 آذر‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)