نوشته شده توسط : سرباز ولایت


مجموعه‌های "نابرده رنج"، "سراب"، "اینجا تهران است" ایام تابستان مهمان خانه‌های مخاطبان تلویزیون می‌شوند.


نابرده رنج

سه مجموعه جدید امسال و به سنت سال‌های قبل تلویزیون با شروع فصل گرما روی آنتن شبکه‌های مختلف می‌روند، پخش مجموعه "نابرده رنج" به کارگردانی علیرضا بذرافشان از 28 خردادماه ساعت 23 شروع شد

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 31 خرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایتسازمان انرژی اتمی، شبکه مخابراتی و ارتباطاتی کشور، شبکه بانکی، شبکه توزیع برق، فرودگاه ها، سیستم حمل و نقل عمومی و وزارت نفت، از مهمترین مراکز مورد توجه سازمان سیا بوده اند.
 

به گزارش راسخون ، شبکه خبری بین المللی انگلیسی زبان «پرس تی وی» (Press TV)، می خواهد در برنامه این هفته «ایران امروز» خود، به بررسی بازداشت جاسوسان مرتبط با سرویس اطلاعاتی آمریکا (C.I.A) بپردازد.تاریخ انتشار : دوشنبه 30 خرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایتسالی که قیام ها، بحرانها و شورشها جهان اسلام را درهم می کوبد. سالی که اگر درک شود نشانه های ظهور مانند دانه های تسبیح یک به یک پیش می روند. از اینجا، ما چاره ای جز جستجو، رصد و انتظار نداریم. چنانکه ضمن پرهیز از تعیین وقت چشم به حوادث و وقایعی داریم که روایات درباره آنها خبر داده اند. کسی چه می داند شاید ما هم در جمع کسانی باشیم که آن سال موعود و وقایعش را درک می کنند.تاریخ انتشار : یکشنبه 29 خرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


فرزند کوثر

حضرت زینب کبری علیها السلام در روز پنجم جمادی الاولی سال پنجم یا ششم هجری قمری در شهر مدینه منوره متولد گردیده و جهان را به قدوم خویش مزین فرمودند. نام مبارک آن بزرگوار زینب، و کنیه گرامی شان ام الحسن و ام کلثوم و القاب آن حضرت عبارتند از: صدیقه الصغری، عصمه الصغری، ولیه الله العظمی، ناموس الکبری، شریکه الحسین علیها لسلام، عالمه غیر معلمه، فاضله، کامله و... پدرتاریخ انتشار : شنبه 28 خرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت
تاریخ انتشار : جمعه 27 خرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


ا

ابن عباس گفت که پیامبر اکرم صلى الله علیه وآله وسلم ـ فرمود: دوست داشتن على بن ابى طالب، سیّئات و گناهان را مى خورد (و نابود مى کند) همان گونه که آتش هیزم را مى خورد (و از بین مى برد)(8)

 

1) على با قرآن و قرآن با على است

از امّ سلمه روایت شد که گفت: از پیامبر اکرم صلى الله علیه وآله شنیدم که مى فرمود: على با قرآن است و قرآن با على است، از هم جدا نمى شوند تا نزد حوض کوثر بر من وارد مى شوند. (1)

2)حق با على و على با حق آمیخته است و ابداً از هم جدا نمى شوندتاریخ انتشار : پنج‌شنبه 26 خرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایتبه مسجد بزرگ کوفه وارد شدم. دیدم مردی با موهای سر و ریش سفید به ستون مسجد تکیه داده و گریه می‌کند و قطرات اشک بر گونه‌هایش جاری شده است به او گفتم: چرا گریه می‌کنی؟ گفت: من صد و چند سال از عمرم گذشته است و عدالت و حقیقت را تنها در دو وقت از شب و دو وقت از روز دیده‌ام که ظاهر و محقّق شود و من برای آن گریه می‌کنم.تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 26 خرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


هرچه زمان گذشته بر تعداد مدعیان در کشور اضافه شده و کسانیکه در لباس‌های ‌‌ مختلف خودشون را مربوط و منتسب به امام عصر (ع) اعلام میکنند و حتی از این هم پا فراتر گذاشته اند

 

خدمت عزیزانم عرض میکنم که بیش از اینکه در این برنامه  امروز سخنم  حول محور خبر باشد،بیش تر تحلیل و پیشاپیش عذر میخواهم اگر کمی صحبتم طولانیتر خواهد شد  زیرا که ضرورت موضوع را احساس می کنم ،به ویژه شاهد بودیم و مخصوصا از منابع مختلف خبری این مطلب را متوجه شدیم


تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 26 خرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


سه فضیلت به من داده شد که علی نیز در آنها شریک است، و سه امتیاز به علی داده شد که به من داده نشده است.
لوای حمد برای من است و علی حامل آن، کوثر مال من است و علی ساقی آن؛وبهشت و آتش به دست من است و علی تقسیم کننده آن.اما آن سه ویژگی که تنها به علی داده شده و من سهمی از آن ندارم این است که به او پدر زنی داده شده که نظیرش به من داده نشده است فاطمه همسر اوست و مانند آن به من داده نشده است و به او دو پسر داده شده که مانندشان به من داده نشده است.

 تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 26 خرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


امام زمان (عج)

همانگونه که وجود امام زمان و سایر امامان در زمان حضور و ظهور ایشان دارای برکات و فوائد بزرگی است .در زمان غیبت نیز وجود او منشأ برکات فروانی است از جمله:

1- امیدبخشى؛ اعتقاد به امام زنده‏اى که هر لحظه امید به ظهور آن است، همچون زنده بودن فرمانده در میدان جنگ است که موجب دلگرمى و امید به پیروزى در سربازان است.
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 26 خرداد‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
 

 


 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)