X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


بهترین


ویژه نامه جام جهانی تقدیم به فوتبال دوستان عزیز 


       http://img.tebyan.net/big/1388/02/922042648121236211959319743301284814996.jpg


جای ایران خالی...


تاریخچه جام جهانی فوتبال(1)


تاریخچه جام جهانی فوتبال (2)


خاطرات تلخ و شیرین از جام جهانی


تاریخچه توپ فوتبال جام جهانی


زاکومی؛نماد ویژه آفریقا

2010معرفی استادیوم های میزبان جام جهانی


گروه ها و برنامه کامل جام جهانی

2010ترین های جام جهانیبا سابقه ترین بازیکنان جام جهانی


تاریخ انتشار : شنبه 29 خرداد‌ماه سال 1389 | نظرات (2)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 براساس یک پروژة تحقیقاتی که بر روی برخی نمک‌ها در «دانشگاه تهران» انجام گرفته است، چنین نتیجه‌گیری می‌شود که براساس انجام یک سری تغییرات در ماهیّت نمک، تأثیرات مثبت نمک به علّت دستکاری کاملاً منفی گشته و زیان‌آور می‌شود. برای مثال همان‌گونه که می‌دانیم نمک در طول تاریخ، عامل اُفت فشار بوده است، امّا امروزه بعد از اینکه نمک به نام تصفیه، داخل کارخانه نمک می‌شود، فشار خون را بالا می‌برد که علّت اصلی آن، خارج کردن برخی عناصر بسیار مهم و کلیدی در نمک است.


تاریخ انتشار : شنبه 29 خرداد‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


                                  نماز

این مبحث را با سخن دکتر الکسیس کارل آغاز مى کنیم ، آنجا که درباره فواید طبى نماز مى گوید:

نتایج نماز و نیایش را با علم نیز مى توان دریافت ، زیرا نماز و نیایش نه تنها به روى حالات عاطفى بلکه روى کیفیات بدنى نیز اثر مى کند و گاهى در چند لحظه یا چند روز بیمارى جسمى را بهبود مى بخشد. این کشفیات هر چقدر هم که غیر قابل درک باشند، بایستى به واقعیتشان معترف شد. دفتر مشاهدات طبى لورد بیش از 200 مورد درمان فورى و غیر قابل تردید سل ریوى و عفونت کلیه و سرطان و امراض بدنى دیگر را ضبط کرده است .
تاریخ انتشار : شنبه 29 خرداد‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 امام صادق(ع) پرسش‌های زیر را از طبیب هندی پرسیدند:
چرا دو چشم، مانند بادام است؟
چرا بینی میان چشم‌هاست؟
چرا سوراخ بینی در زیر آن است؟
چرا لب و سبیل بالای دهان است؟
چرا مردان ریش دارند؟...


تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 27 خرداد‌ماه سال 1389 | نظرات (1)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


گل سرخ

فردای عروسی سفره صبحانه را مادرت پهن کرد و صدایمان زد. من هم بلند شدم و سر سفره کنارت نشستم. با اشاره ابروهایت متوجه شدم که باید دورتر از تو بنشینم. چادرم را جلو کشیدم و آن طرف‌تر رفتم. دستم را به سمت سفره بردم تا تکه نانی بردارم و با پنیر بخورم، که تا با اشاره‌ات متوجهم کردی که چند تار مویم معلوم شده. ته دلم هم خوشحال بودم و هم ناراحت.


تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 خرداد‌ماه سال 1389 | نظرات (3)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


                                    امام
 زمان (عج)

یکی از پرسش‌های مطرح درباره امام مهدی(عج) این است که آیا آن حضرت در دوران غیبت یاران و همراهانی دارد یا خیر؟ در پاسخ این پرسش باید گفت: از برخی روایات و سخنان دانشوران بزرگ شیعه چنین برمی‌آید که در این دوران، گروه‌های برگزیده‌ای از مؤمنان راستین، مسئولیت یاری امام عصر(عج) و انجام دستورهای ایشان را برعهده دارند.
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 25 خرداد‌ماه سال 1389 | نظرات (1)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


                                    دعوت شیطان

وسوسه ها که باعث بدی ها و گناهان شود راه علاج و دفع آنها دین است که آدمى بدى عاقبت گناه و ناگوارى و وخامت فرجام آن در دنیا و آخرت را به یاد مى آورد. و حقّ عظیم خدا و ثواب و عقاب او را متذکر شود و به خاطر داشته باشد که صبر بر ترک گناهى که این وسوسه ها به آن دعوت مى کند آسانتر است از صبر و تحمّل
تاریخ انتشار : دوشنبه 24 خرداد‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


                                      امام زمان علیه السلام

مرحوم حضرت آیت الله فاضل لنکرانى(ره) در دیدار با دانش پژوهان مرکز تخصّصى مهدویّت بیاناتی ایراد فرموده بودند که به اختصار عرضه می‌گردد:

 

معرفی امام(عج) و دفع شبهات

مسأله وجود مقدس امام زمان(عج) - که همه ما و شما افتخار سربازی آن حضرت را داریم - از مهم‏ترین مسائل به شمار می‏آید. اگر چه کارهای مهمی در این زمینه، صورت گرفته است؛ ولی کارهای مهم‏تری نیز وجود دارد که باید انجام شود؛ مانند: اصل مسأله "ولایت" و مسائل متفرع بر آن، پاسخ‏گویی به شبهات، نوشتن کتاب در شرح حال امام زمان(عج) و...  . در هر حال این مسأله، ابعاد مختلفی دارد و هر بعدی هم، دارای شبهات فراوان و دقیقی است.
تاریخ انتشار : جمعه 21 خرداد‌ماه سال 1389 | نظرات (4)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


جنگ نرم به هرگونه اقدام نرم ، روانی و تبلیغات رسانه ای که جامعه را هدف گرفته باشد و بدون درگیری و با استفاده از زور و اجبار به انفعال و شکست وا دارد گفته می شود.

جنگ 
نرم

به تعبیر دیگر جنگ نرم استفاده دقیق و طراحی شده از تبلیغات و ابزارهای مبوط به آن به منظور تاثیر گذاری بر عقاید ، فرهنگ ، سیاست ، احساسات ، تمایلات ، رفتار و مختصات فکری دشمن با توسل به شیوه هایی که موجب پیشرفت مقاصد امنیت ملی می شود  است .
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 20 خرداد‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایتنسخه ای برای تشرّف به محضر امام عصر علیه السلام


                                     ایات الله بهجت و ری شهری

از جمله کتابهای ارزشمندی که در نمایشگاه کتاب امسال عرضه شد، کتابی است با عنوان" زمزم عرفان" نوشته‌ی آیت الله محمدی ری شهری که در حقیقت یادنامه بزرگداشت فقیه فقید و عارف ربانی، آیت الله بهجت (ره) است.
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 18 خرداد‌ماه سال 1389 | نظرات (3)
 

 


 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)