X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : همت


 

چون تحریم مى ‏کنند ،

                 

یک قدرى کوتاه بیائیم؟!


در پاسخ به سوال یک دانشجو : نکته‏ ى دوم : در مسائلى که با سرنوشت کشور ارتباط پیدا مى ‏کند ، حتماً تحلیل و موضع داشته باشید . بیانیه ‏ى تهران مسئله ‏ى مهمى
بود ؛ تحلیل شما از بیانیه‏ ى تهران چیست ؟ موضعتان چیست ؟ موافقید ؟ مخالفید ؟ قطعنامه‏ ى 1929 شوراى امنیت علیه جمهورى اسلامى صادر شده ، یا تحریم هاى یک‏جانبه‏ ى آمریکا و اروپا علیه ایران شکل گرفته ؛ تحلیل شما از این قضیه چیست ؟ این قضیه‏ ى کوچکى نیست . موضعتان چیست ؟ ایران چه کار کند ؟
 
چون اخم مى ‏کنند ، تحریم مى ‏کنند ، دندان نشان
 مى‏ دهند ، دستهایمان را بالا ببریم ؟ حالا یک قدرى کوتاه بیائیم ؟

تحلیلتان این است ؟ در داخل کشور ما مجموعه ‏هاى سیاسى ‏اى هستند که تحلیلشان این است ؛ مى ‏گویند وقتى که طرف خیلى چهره ‏ى سگى از خودش نشان مى ‏دهد ، شما عقب بنشینید ! خوب ، شما این را قبول دارید ؟ عقب بنشینیم ؟ یا نه ؛ معتقدید که هرگونه عقب‏نشینى ، طرف را تشجیع مى ‏کند . به مجردى که دیدند شما با اخم مى ‏ترسید ، مى‏ گویند آقا اخم کنید ؛ علاج این آدم اخم است . به مجردى که دیدند تهدید به کتک یا خود کتک ، شما را به عقب‏ نشینى وادار
مى ‏کند ، مى‏ گویند دو تا بیشتر بزن تا خوب از همه‏ ى حرفهایش دست بردارد . طرف ، این‏جورى است .

محاسبات دنیا این است .( بیانات در دیدار صمیمانه و پرشور هزاران نفر از دانشجویان دانشگاهها - 31/ 05/ 1389)


تاریخ انتشار : دوشنبه 31 تیر‌ماه سال 1392 | نظرات (15)
نوشته شده توسط : همتعلی مومنی


کم سن و سال ترین طلبه شهید 
نامش علی بود ؛ همزمان با شهادت حضرت علی (ع) به دنیا آمد و در لشکر حضرت علی (ع) به شهادت رسید ؛ 15 ساله بود و 15 سال هم پیکرش جلوی آفتاب گرم و سوزان مجنون همچون مولایش حسین بن علی (ع) باقی ماند . 


15 سال بی‌خبری از علی

پدر و مادر و خواهرانی که عاشق تنها پسر خانواده بودند ، سال‌ها خبری از علی نداشتند ؛ پدرش بارها به مقر لشکر علی‌بن‌ابیطالب (ع) مراجعه کرد تا شاید خبری از علی به دست بیاورد ، اما بعضاً همراهان و رزمندگانی که در این درگیری حضور داشتند ، می‌گفتند : . . . .


برای خواندن باقی این پست ، به ادامه مطلب بروید تاریخ انتشار : دوشنبه 31 تیر‌ماه سال 1392 | نظرات (5)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 سالروز شهادت

 
 مختار ثقفی

آشنایی با مختار


مختار بن ابی عبیدة بن مسعود بن عمرو بن عمیر بن عوف بن قسی بن هنبة بن بکر بن هوازن ؛ (1) از قبیله ثقیف ؛ کـه قبیله مشهـور و گسترده‌ای از هـوازن ، از اعراب منطقه طائف اسـت ، می‌باشد . (2) کنیه‌اش ابواسحاق (3) ؛‌ و لقـبش کـیـسـان بود که فـرقـه کـیـسـانیه منسوب به او است . کیسان به معنای زیرک و تیزهوش است . (4)

طبق روایتی ، اصـبـغ بـن نـبـاتـه ، از یـاران امـیـرالمـؤمـنین می‌گوید : " لقب کیس را امیرالمؤمنین به مختار دادنـد . " (5)

پـدر مـخـتـار ابـوعـبـیـده ثـقـفـی است که در اوایـل خـلافـت عـمـر از طـائف بـه مـدیـنـه آمـد و در آنجـا سـاکن شد . (6) وی یکی از سـرداران بـزرگ جـنـگ بـا ارتـش ‍ کـسـری (ایـران) در زمـان عمر بود . (7) ماجرای رشـادت این دلیرمرد در واقعه یوم الجسر در جنگ با ارتش ایران در منطقه بصره معروف است . (8)
مـادر مـخـتـار دومـه است که از زنـان بـا شخصیت بـود و او را صـاحـب عقل و رای و بلاغت و فصاحت دانسته‌اند . (9)
وی ادب و فضائل اخلاقی را از مکتب اهل بیت پیامبر (علیهم السلام) آموخت ، (10) و در آغاز جوانی ، هـمراه با پدر و عموی خود برای شرکت در جنگ با لشکر فُرس به عراق آمد و خاندان او همانند بسیاری از مسلمانان صدر اسلام ، در عراق و کوفه ماندند . مختار در کنار امیرالمؤمنین (علیه السلام) بود و پـس از شهادت آن حضـرت ، بـرای مدتی کوتاه به بصره آمد و در آنجـا سـاکـن شد . (11)

علامه مجلسی (ره) راجع به مختار می‌فرمایند : . . .

پ،ن : این پست رو به خاطر سالروز شهادت مختار ثقفی برای شما عزیزان قرار دادم . شاید خیلی اخبار ضد و نقیض درباره این منتقم واقعه کربلا شنیده اید ، ولی برای خواندن مطالب معتبر و دارای سند نیز به ادامه مطلب بروید . . .

این مطلب رو از دست ندید !!!!!  

اگه میخواید بفهمید که مختار چه کسی بود و قیامش چگونه بود به ادامه مطلب بروید

تاریخ انتشار : دوشنبه 31 تیر‌ماه سال 1392 | نظرات (1)
نوشته شده توسط : خادم الزهراء


صرفه جویی ما چگونه است و شهدا چگونه . . . . !!!!


خاطره ای از شهید حسن باقری


( به عکس زیر توجه کنید )

( جانشین فرمانده نیروی زمینی )

 صرفه جویی 

از منطقه عملیاتی که برمی گشتیم ، یک نفر نظرمان را جلب کرد . او فشنگ هایی را که روی زمین ریخته شده بود ، جمع می کرد و در داخل سطلی که در دست داشت ، می ریخت . تعجب کردیم ؛ چون در اوضاعی که بچه ها حتی یک تانک عراقی را نادیده می گرفتند و اسلحه های زیادی را که در اطراف ریخته شده بود رها می کردند ، این فرد چرا فشنگ ها را جمع می کند ؟؟؟ 


جلوتر رفتیم ؛ دیدیم شهید حسن باقری بود . وقتی متوجه نگاه های متعجب ما شد رو به ما کرد و   

 

گفت : حیف است اینها روی زمین بماند ، باید علیه صاحبانش بکار گرفته شود . . . .
 


تاریخ انتشار : یکشنبه 30 تیر‌ماه سال 1392 | نظرات (2)
نوشته شده توسط : خادم الزهراءبه حرف پدرمان هم گوش نمی دهیم و شرافت و عزت را نزد غیرِخدا می طلبیم در صورتی که او راستگوترینِ راستگویان است ؛ اما پیروانش (!) به او اعتماد ندارند . . . .


تاریخ انتشار : یکشنبه 30 تیر‌ماه سال 1392 | نظرات (4)
نوشته شده توسط : خادم الزهراء


برخی چنین تصور می کنند که این مالیات اسلامی که بیست درصد بسیاری از اموال را شامل می شود و نیمی از آن اختصاص با سادات و فرزندان پیامبر دارد ؛ یک نوع امتیاز نژادی محسوب می شود و ملاحظات خویشاوندی در آن به چشم می خورد.


  آیا این مسئله با عدالت فراگیر دین اسلام  

  سازگاری دارد ؟؟؟


ابتدا باید اصل حکم را در نظر بگیریم . . . . :


پاسخ به این شبهه را در ادامه مطلب بخوانید . . . .


حتماً نظر بدهید . . . .


 


تاریخ انتشار : یکشنبه 30 تیر‌ماه سال 1392 | نظرات (5)
نوشته شده توسط : صالحه 313
درجنگ نرم قافله را باختیم

شهدا شرمنده ایم


تاریخ انتشار : جمعه 28 تیر‌ماه سال 1392 | نظرات (1)
برچسب‌ها: شهدا، حجاب
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 انتـــظار بــازی !!؟؟!!  

 

 

  

شخصی تعریف می کرد که روزی در زمینه علائم ظهور ، با روایتی برخورد کردم که به یکی از نشانه های محقق شده ی ظهور اشاره داشت ، روایت را نزد استادی بردم تا درباره سندش و اطمینان از تحقق خبرش مطمئن شوم ، تا نزدیک بودن ظهور را دریابم . ایشان فرمودند : « بله ، هم سندش خوب است ، هم این نشانه تحقق یافته است و هم ظهور بسیار نزدیک است . پس دیگر باید محیا شویم ، درست است ؟ » عالم دیگری که از این همه استقبال و نتیجه گیری سریع او تعجب کرده بود گفت : 

- بله .  

- پس ممکن است همین جمعه حضرت بیایند ؟ 

- بله ، خب ممکن است . 

- خب ، الان چند شنبه است ؟  

- شنبه . 

- پس ما الان تا جمعه وقت داریم خودمان را آماده کنیم .  

- خب ، بله .  

- اما ممکن است که عزرائیل همین امروز بیاید جان ما را بگیرد ، درست است ؟  

- بله .  

- آماده ای ؟ 

نه .   

 - پس مواظــب بـاش انتـــظار ، 

 

   بــازی نفســـت نــشود .    

 

 

  غرض از این مطلب چیست ؟ ... 

  

 

حتما به ادامه مطلب بروید و از این مطلب استفاده کنید   

  

 منتــظر نظـراتتون هســتم  

 


تاریخ انتشار : جمعه 28 تیر‌ماه سال 1392 | نظرات (9)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


  

   خلاصه ای از این کلیپ :   

تو هم برای مدرک درس بخونی مثل بقیه ای .. یک آدم معمولی بود مثل بقیه .. تا جای که جا  
 
داشت می خـورد مثل بقیه .. تا می تونست می خوابید مثل بقیه .. به شهواتش وابسته بود مثل بقیه  
 
با تشویق غش میکرد مـثل بـقیـه ذلیل تشویق ها و تمسخر ها بود مثل بقیه .. شهـوتـران بود مثل بقیه 
 
حـسود بود مثل بقیه .. بخیل بود مـثل بـقیه بدبخت بود مثل بقیه .. جهنم رفت مثل بقیه ..  
 
چه کلمه ننگینیست برای تک تک شما ...

 
امام خمینی (ره) :
مسئولان ما باید بدانند که انقلاب ما محدود به ایران نیست . انقلاب مردم ایران نقطه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچمداری حضرت حجت (ارواحنا فداه) است که خداوند بر همه مسلمانان و جهانیان منت نهد و ظهور و فرجش را در عصر حاضر قرار دهد . مسائل اقتصادی و مادی اگر لحظه ای مسئولین را از وظیفه ای که بر عهده دارند منصرف کند ، خطری بزرگ و خیانتی سهمگین به دنبال دارد . باید دولت جمهوری اسلامی تمامی سعی و توان خود را در اداره هر چه بهتر مردم بنمایند ، ولی این بدان معنا نیست که آن ها را از اهداف عظیم انقلاب که ایجاد حکومت جهانی اسلام است منصرف کند .
مردم عزیز ایران که حقا چهره منور بزرگ اسلام در زمان معاصرند ، باید سعی کنند که سختی ها و فشارها را برای خداوند پذیرا گردند تا مسئولان بالای کشور به وظیفه اساسی شان که نشر اسلام در جهان است برسند و از آنان بخواهند که تنها برادری و صمیمیت را در چهارچوب مصلحت اسلام و مسلمین در نظر بگیرند .
صحیفه امام ، ج 12 ، ص 327

  

برای گوش کردن و دانلود این کلیپ به ادامه مطلب بروید  

  

حتما دانلود کنید 


تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 تیر‌ماه سال 1392 | نظرات (6)
نوشته شده توسط : خادم الزهراء


سردار شهید حسین بهرامی از خود دو وصیت نامه  

به یادگار گذاشت

که حقیقتاً خواندنی است .

در بخشی از وصیت نامه اول  

(که در این جا به دلیل مفصل بودن آن ، آورده نشده)

می خوانیم . . . . :

برای خواندن قسمتی از وصیت نامه ی اول و دوم 

به ادامه مطلب بروید . . . .تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 تیر‌ماه سال 1392 | نظرات (9)
 

 


 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)