نوشته شده توسط : ایمان


هنگامی که نرجس در روم بود، خواب‏های شگفت‏انگیزی دید. یک بار در خواب، پیامبر عزیز اسلام و عیسای مسیح‏(ع) را دید که او را به عقد ازدواج امام حسن عسکری‏(ع) در آوردند. وی در خواب دیگری، شگفتی‏های دیگری دید و به دعوت حضرت فاطمه زهرا(س) مسلمان شد. با این حال، اسلام خود را از خانواده و اطرافیان خویش پنهان می‏داشت تا آنگاه که میان مسلمانان و رومیان جنگ درگرفت و قیصر به همراه لشکرش روانه جبهه‏های جنگ شد. 
 
 
 

تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 31 تیر‌ماه سال 1389 | نظرات (4)
نوشته شده توسط : ایمان


                                            شیعه

 

در میان پیروان ادیان بزرگ، مسلمانان، خاصه شیعیان، همواره این امتیاز ویژه را داشته و دارند که افزون بر کتاب آسمانی قرآن، از آبشخور دریای بی کرانه ی دیگری برخوردارند و این زلال همیشه جاری، هماره در کوران و تاریکنای زندگی، چراغ راه رشد و بالندگیشان بوده است، سخنانی گرانسنگ و انسان ساز از موسس مکتب جاوید اسلام، حضرت ختمی مرتبت (ص) و خاندان گرانمایه اش (ع). 

 

 


تاریخ انتشار : سه‌شنبه 29 تیر‌ماه سال 1389 | نظرات (3)
نوشته شده توسط : ایمان


ابراهیم زاده و قلعه نویی

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 دهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در حالی از روز چهارم مردادماه آغاز می شود که در این دوره شاهد حضور تنها دو مربی خارجی هستیم و از نهمین دوره لیگ برتر نیز 10 مربی همچنان هدایت تیم‌های قبلی خود را برعهده خواهند داشت.

به نقل از مهر، نیمکت‌های داغ مربیگری در لیگ دهم انتظار 18 مربی را می کشند که این روزها درگیر ساختن تیم خود هستند.

در گزارشی به بررسی مربیان لیگ برتر پرداخته شده است و مربیانی که در فصل دهم رنگ لباس های اکثر آنها عوض شده و با ردایی دیگر حضور در لیگ برتر را تجربه می کنند. 

 

 


تاریخ انتشار : سه‌شنبه 29 تیر‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : ایمان


 

نتایج یک نظرسنجی در آمریکا نشان می دهد اکثر مردم این کشور خواهان بازگشت نیروهای نظامی آمریکایی قبل از ماه اگوست پیش رو به کشور خود هستند. 

 

ارتش آمریکا 
 
 
 
 
 
 
 
  

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 29 تیر‌ماه سال 1389 | نظرات (1)
نوشته شده توسط : ایمان


خطرات رویارویی با ایران 

پاتریک سیل

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 

یک نویسنده و تحلیلگر معتبر غربی با بیان اینکه نظام ایران حاضر نیست از برنامه هسته‌ای خود دست بردارد، تاکید کرد که رویارویی با ایران بشدت خطرناک است.

پاتریک سیل، در مقاله‌ای که در روزنامه «الحیات» منتشر شد،رویارویی با ایران را برای آمریکا و رژیم صهیونیستی بسیار خطرناک توصیف کرد.

پاتریک سیل با اشاره به یادداشت اخیر «فیدل کاسترو» 83 ساله، رهبر کوبا و کسی که تا سال 2008 فرمانده کل ارتش کشور را به‌عهده داشت،‌ نوشت که کاسترو در این یادداشت خود هشدار شدیداللحنی به غرب داد و اعلام کرد که آمریکا و رژیم صهیونیستی قصد دارند ایران را با زور وادار به پذیرش خواسته‌های خود کنند که این رویارویی ممکن است به "جنگی هولناک " منجر شود. 

 


تاریخ انتشار : سه‌شنبه 29 تیر‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : ایمان


بد حجابی

 اطلاعیه مسابقه سیر مطالعاتی آثار شهید مطهری

 

به سئوال مذکور در مطلب قبل پاسخ داده شد. در پایان با تأکید بر رویکرد قرآنی گفته شد زن نباید زینت خود را برای نامحرم آشکار کند امّا با دو استثناء: 

 

 

به ادامه مطلب بروید.... 

 


تاریخ انتشار : سه‌شنبه 29 تیر‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : ایمان


علت غیبت امام زمان(ع) خود ما هستیمسبب غیبت امام زمان(ع) خود ما هستیم، زیرا دستمان به او نمی‌رسد، وگرنه اگر در میان ما بیاید و ظاهر و حاضر شود چه کسی او را می‌کشد؟! آیا جنّیان آن حضرت را می‌کشند، یا قاتل او انسان است؟! ما از پیش در طول تاریخ ائمه(ع) امتحان خود را پس داده‌ایم که آیا از امام تحفّظ و اطاعت می‌کنیم یا اینکه او را به قتل می‌رسانیم؟! انحطاط و پستی انسان به حدّی است که قوم حضرت صالح(ع) ناقة صالح را با اینکه وسیلة ارتزاق و نعمت آنها بود، پی کردند، چنان‌که قرآن کریم دربارة آن می‌فرماید: «لها شربٌ و لکم شرب یوم معلوم،6 یعنی، یک روز آب سهم شما باشد و روز دیگر سهم آن، آن ناقه، یک روز آب چاه را می‌خورد و در عوض به آنها شیر می‌داد! بنابراین، همان‌گونه که ممکن است عقلاً خزینه و انبار نعمت خود را نابود کنند، همچنان که ناقة صالح را کشتند، امکان دارد که ما انسان‌های عاقل(!) نیز امام زمان(ع) را که تمام خیرات از او است و از ناقة صالح بالاتر و پرفیض‌تر است برای اغراض شخصیة خود به قتل برسانیم! 
 

 

به ادامه مطلب بروید و با خواندن این مطلب لذت ببرید.... 

 


تاریخ انتشار : دوشنبه 28 تیر‌ماه سال 1389 | نظرات (4)
نوشته شده توسط : ایمان


 نویسنده ارجمند کتاب «مکیال المکارم»، در بخش چهارم کتاب خود، جمال و زیبایی حضرت مهدی(ع) را یکی از ویژگی‏های آن حضرت می‏شمرد و می‏نویسد:«بدان که مولای ما حضرت صاحب‏الزمان(ع)، زیباترین و خوش صورت‏ترین مردم است؛ زیرا شبیه‏ترین مردم به پیامبر اکرم(ص) است».  
 
 
 
 
 
 
به ادامه مطلب بروید.... 
 
 
 
 


تاریخ انتشار : دوشنبه 28 تیر‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : ایمان


 

 

 

آرزوی یک شهید
اگر جسدم را به دست آوردید، آن را روی مین های دشمن بیندازید تا لااقل جنازه ام، کمکی به حاکمیت اسلام بکند. شهید محسن وزوایی
 
و.....


تاریخ انتشار : یکشنبه 27 تیر‌ماه سال 1389 | نظرات (3)
نوشته شده توسط : ایمان


                                         در جهنم

 

 

با همه توصیفاتی که از جهنم و عذاب های دردناک آن شنیده ایم اما باز غافل از آن هستیم و بی مهابا به هر فسق و فجوری دست میزنیم و فراموش میکنیم بزودی باید عذابی در خور بچشیم به جاست به گوشه ای از این عذاب ها اشاره کنیمباشد که به خود آییم. 

 

 


تاریخ انتشار : یکشنبه 27 تیر‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
 

 


 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)