نوشته شده توسط : سرباز ولایت

تاریخ انتشار : جمعه 29 مهر‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


چاله هایی که قبل از ازدواج پر می شوند


اگر ازدواج یک بالون باشد که قرار است شما آن را به آسمان بفرستید، برای بلند شدن این بالون از زمین باید چند قدم اساسی بردارید. قبل از هر چیز، سلامت بالون را چک کنید، بعد مشعل بالون را روشن کنید، بعد خرت و پرت های داخل آن را بیرون بریزید و در نهایت بندهای بالون را از زمین جدا کنید تا بالون پرواز کند.

چاله هایی که قبل از ازدواج پر می شوند
این 4مرحله اصلی ترین مراحل پرواز دادن یک بالون هستند که در همه شرایط باید به آنها پایبند باشید.

وقتی قرار است بالون ازدواجتان را به هوا بفرستید، مسلما نیاز دارید نگاهی به سرتا پای خودتان بیندازید و چاله هایتان را پر کنید. مطمئنا پیش از هرچیز ذهنتان سراغ مسائل مالی می رود؛ نه! منظورمان از پر کردن چاله ها الزاما با دست پر خواستگاری رفتن و حساب پس انداز پر پول داشتن نیست. همین قدر که بتوانید دست در جیب خودتان کنید و برای گذراندن یک زندگی ساده و با قناعت هزینه کنید، کافیست. اما سالم بودن چادر به خیلی از ویژگی های دیگر مربوط می شود.تاریخ انتشار : جمعه 22 مهر‌ماه سال 1390 | نظرات (2)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


علم و ایمان
علم، مانع سقوط انسانیکی از عوامل مهم و مؤثر در جلوگیری از سقوط آدمی، «علم» است. علم موجب می‌شود که انسان راه را از چاه تمیز دهد و با تشخیص راه مستقیم از راه‌های انحرافی، به مسیری که به سقوط منتهی می‌شود، وارد نگردد.

توجه به این نکته ضروری است که راه‌یابی به راه درست و نیز ماندن در راه مستقیم، کاری بسیار مشکل است و انسان خود به خود چنین توفیقی نمی‌یابد. بنابر تعبیر قرآن کریم، نیاز به یک عروة الوثقی دارد؛ یعنی آدمی باید به دستاویزی که مانع سقوط او می‌شود، چنگ زند تا سقوط نکند و الاّ در
تاریخ انتشار : جمعه 22 مهر‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت                                     تکیه بر کعبه
تکیه بر کعبه


 

 

جمعه ها طبع من احساس تغزل دارد


نا خود آگاه به سمت تو تمایل دارد


بی تو چندی است که در کار زمین حیرانم


مانده ام بی تو چرا باغچه مان گل دارد؟


شاید این باغچه ده قرن به استقبالت


فرش گسترده و در دست گلایل دارد


یازده پله زمین رفت به سمت ملکوت


یک قدم مانده، زمین شوق تکامل دارد


جمکران نقطه امید جهان شد که در آن


هرچه دل، سمت خدا دست توسل دارد


هیچ سنگی نشود سنگ صبورت، تنها


تکیه بر کعبه بزن کعبه تحمل دارد


(سید حمید رضا برقعی)


اللهم بلغ مولانا صاحب العصر و الزمان منا تحیة و سلاما و عجل فی فرجه...


منبع:کتاب طوفان واژه ها


تاریخ انتشار : جمعه 22 مهر‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایتتکرار شیوه ابلهانه سیاستگذاران غربی برای «ایران هراسی» باز هم نتیجه نخواهد داد

 
فرمانده معظم کل قوا در مراسم مشترک یگانهای نظامی استان کرمانشاه:
تکرار شیوه ابلهانه سیاستگذاران غربی برای «ایران هراسی» باز هم نتیجه نخواهد داد
 
تکرار شیوه های ابلهانه و بی‌خاصیت سیاستگذاران درمانده و پریشان غربی برای ایران هراسی، باز هم نتیجه نخواهد داشت و بار دیگر طعم تلخ شکست را خواهند چشید.تاریخ انتشار : جمعه 22 مهر‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


کلماتی که بازیگر عریان را آسمانی کرد + عکس


موضوع چادر وحجاب مسئله ای است که این روزها ازسوی برخی جریانهای سیاسی به ابزاری برای پیشبرد اهداف ازپیش طراحی شده آنان تبدیل شده و باغیر ملی خواندن ان تلاش برای آتاترکیسم کردن جامعه اخلاق مدار ایرانی درحال گسترش است.
 
به گزارش البرز نیوز، گذشته ازنگاه ملی به این مسئله حجاب ،آنچه غرب اکنون براساس یک تجربه چند دهه ای به آن پی برده موضوع خانواده ولزوم حفظ آن باابزارهای گوناگون است ،مسئله ای که تاچند سال قبل دیدگاه متفاوتی را درپیش رو داشت .حجاب بعنوان مهمترین وسیله حفظ بنیان خانواده امروز مورد توجه کارشناسان اجتماعی در دنیا قرار گرفته اما برخی منافع سیاسی و اقتصادی این اجازه را به این صاحبنظران نمیدهد تا به آنچه ازاین مهم دست یافته اند را در معرض انتخاب مردم قرار دهند. البرز فارغ نگاه های متعصبانه قصد دارد سرگذشت زنانی را بازخوانی کند که دنیای عریان غرب را درپوست و گوشت خود لمس کرده و امروز حجاب را مامنی برای رسیدن به آرامش یافته اند....


تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 مهر‌ماه سال 1390 | نظرات (2)
نوشته شده توسط : ایمان


اعتراضات مردم که از وال استریت نیویورک آغاز شد به 847 شهر آمریکا گسترش پیدا کرده است.
 به نقل از پرس تی‌وی، فعالان آمریکایی گزارش دادند، اعتراضات علیه فساد در آمریکا که از وال استریت نیویورک آغاز شد، اکنون به 847 شهر در سرتاسر این کشور گسترش یافته است.

تظاهرات جنبش "وال استریت را تصرف کنید" از حدود 4 هفته پیش آغاز شده و تاکنون نیز ادامه داشته است.

وبسایت "با یکدیگر تصرف کنید" که مرکزی برای اعتراضات سراسری همسو با جنبش "وال استریت را تصرف کنید " است، گزارش داد، تجمعات اعتراضی علیه فساد در آمریکا تا صبح جمعه (15 مهر، 7 اکتبر) به 847 شهر گسترش یافته است.

بر پایه این گزارش، فعالان روز پنج شنبه اعتراضات "اکتبر 2011" را با تصرف "میدان آزادی" واشنگتن دی سی آغاز کردند.

تظاهرکنندگان این اعتراضات را در مخالفت با منفعت طلبی شرکت‌ها، فقر و نابرابری اجتماعی و موارد دیگر برپا کرده‌اند.

آنها رویه کنونی در وال استریت و نفوذ شرکت‌‌ها در سیاست‌های کاخ سفید را عامل بحران اقتصادی ادامه‌دار در این کشور می‌دانند.

فعالان جنبش "وال استریت را تصرف کنید" تاکید کرده‌اند، در فصل زمستان نیز به اعتراضات خود ادامه می‌دهند.

تظاهرکنندگان آمریکایی با استفاده از شعار "ما 99 درصد هستیم" بر این نکته تاکید دارند که آن‌ها آن یک درصد آمریکایی که ثروت این کشور را در اختیار دارد، نیستند. 
 


تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 مهر‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : ایمان


این فرد هواداران خود را دعوت کرده تا بعد از شنیدن اثر جدیدش، از خواندن و رقصیدن خود همراه با این آهنگ، فیلم گرفته و فیلم‌ها را برای استفاده در ویدئو کلیپ نهایی وی بفرستند.
یکی از خوانندگان ایرانی به اصطلاح لس آنجلسی به منظور حیازدایی، از همه مخاطبانش دعوت کرده تا پس از شنیدن آهنگ جدید وی، از رقصیدن خود فیلم بگیرند و برایش بفرستند تا اینکه وی تصاویر آنها را در ویدئوموزیک جدید خود قرار دهد.

 "الف-ل" یکی از خوانندگان ایرانی خارج نشین، در یکی از جدیدترین آثارش، به منظور حیازدایی از زنان و مردان ایرانی، هواداران خود را دعوت کرده تا بعد از شنیدن اثر جدیدش، از خواندن و رقصیدن خود همراه با این آهنگ، فیلم گرفته و فیلم‌ها را برای استفاده در ویدئو کلیپ نهایی وی بفرستند.
 
به هنگام انتشار جدیدترین اثر این خواننده، همراهِ لینک دانلود این آهنگ، متنی در سایت‌های موسیقی، منتشر شد با این پیام که: پس از دریافت این اثر آن را گوش داده با آهنگ جدید ... بخونید، برقصید و از خودتون در حال خواندن فیلم گرفته و برای ما ایمیل کنید. بهترین، متفاوت‌ترین و خلاقانه‌ترین ویدئوها در ویدئوی جدید ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. سعی کنید کیفیت تصویر از شرایط مطلوبی برخوردار باشه (تصویری واضح و روشن).

این خواننده‌ ایرانیِ مقیمِ سوئد که در 10 فروش برتر در جدول‌های موسیقی سوئد نیز قرار گرفته، به دلیل استقبالی که از آهنگ‌هایش در کشورهای مختلف دنیا شده، از شهرت جهانی برخوردار است.

از طرفی دیگر، ناشر تمامیِ آلبوم‌های وی، شعبه‌‌ اسکاندیناویِ کمپانی صهیونیستی "وارنر برادرز" است و از این جهت آثارِ این خواننده از نظر ترانه باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

این ایده‌ جدید خواننده و یا گروهی که وی را مدیریت می‌کنند، در واقع برای از بین بردن "حیا" در میان زنان و مردان ایرانی و نفوذ به حریمِ خصوصی مردمی که آگاهانه و یا ناآگاهانه به طمع شهرت، ویدئوی خود را برای این خواننده می‌فرستند، به اجرا در آمده است.
 
منبع: مشرق

تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 مهر‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : ایمان


به تازگی شرکت های هرمی برای جذب و سازماندهی نیروهای خود و همچنین عضوگیری از بین جوانان به تاکتیک تازه ای متوسل شده اند که به "هرم پارتی" شهرت دارد.
 سرهنگ "مهرداد امیدی"، معاون پلیس آگاهی، با حضور در برنامه جنگ عصرگاهی رادیو اقتصاد با اعلام این مطلب گفت: «به تازگی شرکت های هرمی برای جذب و سازماندهی نیروهای خود و همچنین عضوگیری از بین جوانان به تاکتیک تازه ای متوسل شده اند که به "هرم پارتی" شهرت دارد.»

به گفته امیدی، هرمی در این تاکتیک با استفاده از "جنس مخالف" در فرایند معرفی اعضای جدید استفاده می‌شود و برای جذب پسرهای جوان از دختران خواسته می‌شود که از آرایش غلیظ و ارتباط عاطفی برای جذب جنس مخالف استفاده کنند. در حقیقت جوانان در لوای پارتی به تدریج اغفال شده و پس از پرزنت، به دام شرکت‌ها می‌افتند. 

 


تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 مهر‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


برادرم از تهران که زنگ زد امانش ندادم و گفتم «چه خبر، حالش خوبه؟» خندید و گفت «خوبتر از اونی که فکرش رو بکنی» و ادامه داد «یک پیغام خیلی مهم هم برای شما داشت؛ گفت اون انگشتری رو که عملیات قبل نذر کرده بودی، همین حالا برو حرم، بندازش در ضریح امام رضا (ع)».
 
این روایت بخشی از کتاب «خاک‌های نرم کوشک» است که به خاطره‌ای از معصومه سبک‌خیز، همسر سردار خراسانی شهید «عبدالحسین برونسی» درباره انگشتری طلایی که برای سلامتی شهید برونسی نذر شد، اشاره دارد.تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مهر‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
 

 


 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)