X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 نوروز یکی از زمان هایی است که توصیه شده در آن به یاد امام عصر (عج) باشیم و برای ایشان و تعجیل در ظهورشان دعا کنیم. 

 
تاریخ انتشار : شنبه 28 اسفند‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


تبلیغ مسیحیت به روش خانه به خانه!
به گزارش خبرنگار البرز از کرج چند روزی است که عده ای با پخش تراکت هایی در لوای تبلیغ به نام یک شرکت خدماتی در استان البرز ، به تبلیغ مسیحیت می پردازند. در این تراکت که یک سمت آن تبلیغات یک شرکت نطافتی است و در طرف دیگر آن طرحی نامفهوم کشیده شده است با


تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 19 اسفند‌ماه سال 1389 | نظرات (3)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


امام زمان

نوشتار حاضر، پیش درآمدی است بر سلسله مباحث اثبات حیات آن جان جانان از جمله اینکه آیا حیات حضرت ولی عصر(عج‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف) از نظر علمی توجیه پذیر است؟ و...

پاسخ اجمالی این است که "ما به دیدن عمرهای کوتاه عادت کرده‌ایم. اما اگر شخصی، از همه علل و عوامل طبیعی آگاه باشد و آنچه برای او سودمند است، فراهم کند و از آنچه برای او زیانبار است بپرهیزد، می‏تواند عمر طولانی داشته باشد. این مسئله خارق عادت است؛ نه خارق عقل. «معجزه» هم چیزی خارق عادت است، نه خارق عقل. علم نیز به چنین چیزی راه نیافته است، زیرا علم به امور عادی راه دارد؛ نه امور غیر عادی. کرامت نیز در امور خلاف عادت جاری است."


تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 19 اسفند‌ماه سال 1389 | نظرات (1)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت
فرزند مرحوم طالقانی می‌گوید: هنگام پایان جلسه رفتم تا ابوی را برگردانم. وقتی ایشان در ماشین نشستند، جمله‌ای گفتند. گفتند: "این سید عجب آدم خوش‌فکری است! " با خودم فکر کردم ایشان چه‎کسی را می‌گویند. پرسیدم: "آقا چه‎کسی را می‌گویید؟ " گفت: "آقای خامنه‌ای را می‌گویم ".


تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 اسفند‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 شدّت گرفتن درگیری‌ها و دشمنی‌های بین اعراب و اسرائیل، نیاز صهیونیسم و اسرائیل را به گسترش عوامل «اطّلاعاتی» به ویژه در کشورهای عرب ـ اسلامی، دو چندان ساخت. از همین جا نقش محفل ملّی بهائیان در اجرای قسمتی از طرح‌های وزارت اطّلاعات اسرائیل برای پوشش هرچه بیشتر عوامل اطّلاعاتی در کشورهای عربی و اسلامی آشکار می‌شود.
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 17 اسفند‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایتحضرت امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در بازدید از وزارت اطلاعات ضمن حضور در نمایشگاه فعالیتها و پیشرفتهای مختلف سربازان گمنام امام زمان(عج)، با مدیران، کارشناسان و کارکنان وزارت اطلاعات نیز دیدار کردند.


تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 12 اسفند‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت
همه فقها ولایت فقیه را قبول دارند؛ اختلاف نظر در محدوده اختیارات فقیه است والّا هیچ فقیه شیعه‌ای نیست که ولایت فقیه را قبول نداشته باشد، چون نمی‌شود تشیّع را بدون ولایت فقیه تصور کرد.


تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 12 اسفند‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایتسرویس علمی فرهنگی مرکز خبر حوزه در گفت‌وگو با استاد، محقق و پژوهشگر حوزه حجت‌الاسلام‌والمسلمین جعفر خوشنویس(الهادی) ماهیت و پیشینیه این فرقه ضاله رابررسی کرده که بخش نخست آن تقدیم می‌گردد.
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 12 اسفند‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 از میان همة حقوق گوناگونی که در آموزههای اسلامی بر ادای آنها تأکید شده است، پس از حقّ خدای متعال، هیچ حقّی به بزرگی حقّی که امامان و پیشوایان معصوم دین(ع) بر عهدة ما دارند، نیست؛ زیرا هیچ کس به اندازة آنها در زندگی ما نقش ندارد و استمرار زندگی ما بدون وجود آنان امکانپذیر نیست.
 


تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 12 اسفند‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 تبا اینکه شیخ مفید در این کتاب همانند دیگر کتب روایی مطالب را با ذکر سند می آورد اما در این بخش تنها به بیان برخی از نشانه ها اکتفا کرده و سندی برای آن ارائه نداده است. وی می گوید: «اخبار و روایات(فراوانی) درباره نشانه هاى ظهور حضرت مهدى علیه السّلام به دست ما رسیده که از آن جمله خروج سفیانى، ... کشته شدن فرمانروای مصر به دست مردم، ... می باشد.»

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 10 اسفند‌ماه سال 1389 | نظرات (0)
 

 


 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)