نوشته شده توسط : سرباز ولایت


در انتظار یار به مناسبت ماه محرم کار جدید و بسیار زیبای حامد زمانی با عنوان "حسین (علیه السلام) زینت آسمان" را آماده نموده که می توانید در ادامه مطلب فایل با کیفیت آنرا دریافت نمایید .                      آقا شروع من تویی به نام اسمت

                                                                                 مولا ... تمومه آدما غلام اسمت

                      وقتی کشیدی دستتو رو سرم

                                                                                  شدم گدای دور حرم

                      تو می دونی که من یه رو سیاهم

                                                                                عشقم ... همه ی دلخوشیم همینه

                           یه روز چشام اینو ببینه ...

                                                                                   عزیز فاطمه دادی پناهم

                             بمیرم آقا کفن نداری

                                                                                    چرا تو سر در بدن نداری ؟؟ . . .


این آهنگ زیبا رو از دست ندید و در ادامه مطلب آن را دانلود کنیدتاریخ انتشار : پنج‌شنبه 30 آبان‌ماه سال 1392 | نظرات (12)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


این حقیر بنا دارم تا ان شا الله به مناسبت ماه محرم سال 92 ، به تعداد شب های دهه ی اول ، تعدادی بروشور طراحی و در اختیار شما دوستان قرار بدم . به همین منظور بروشور شب هشتم رو در ادامه مطلب با فرمت pdf برای دانلود قرار داده ام که پیشنهاد می کنم حتماً از این مطالب استفاده کنید .                                 پیکرت مانند تسبیحی است که از هم وا شده

                                                                                  تیغ و تیر و نیزه روی بیت بیتت جا شده

                                 طعنه و زخم زبان قد تو را خم کرده است

                                                                                     قد تو حالا شبیه مادرم زهرا شده ...

                                 آن قدر روی تنت شمشیر و نیزه تاخته ...

                                                                                    قد تو رعنای من ، رعناتر از طوبی شده


به ادامه مطلب بروید

 


تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 آبان‌ماه سال 1392 | نظرات (7)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


شاید یه سری ها فراموش کرده باشن ولی ما محبین و شیعیانِ اهل بیت (علیهم السلام) هیچ وقت توهین ، حرمت شکنی و بی حرمتیِ یه سری از خوک های وحشی که سال 88 داغ دل امام زمان (عج) و حضرت زهرا (سلام الله علیها) رو زیاد کردن و در روز عاشورا کف زدن ، رقصیدن ، پایکوبی کردن و . . . رو فراموش نمی کنیم و به توجیه هایی که از طرف برخی ها شنیده میشه اعتنایی نداریم . چون همه یادمون هست که ابلهان و احمقانی چون کروبی و موسوی نه تنها خود را از این افراد جدا نکردن ، بلکه آنان را سربازان خدا و راه حق دانستن و از آن ها حمایت کردن و گفتن که : « این ها برای دفاع از انقلاب و اسلام به خیابان ها اومده بودن . . . " . آخه شما در کجا دیدید برای حفظ اسلام ، پرچم امام حسین (علیه السلام) رو آتیش بزنن و در عاشورا شادی کنن .!!؟؟؟ لذا قضیه ی سال 88 نه تنها تکراری و قدیمی نمیشه بلکه همانند واقعه ی کربلا هر سال برای ما تازگی داره و روز به روز و سال به سال به کینه ، تنفر ، نفرت و دشمنیِ ما نسبت به اصحاب فتنه ، طرفدارانشون ، کسانی که به این اتفاق ها راضی بودن و . . . زیادتر میشه و اگر کسی حرف از آزادیِ و رفع حصرِ موسوی و کروبیِ نادان بزنه ، دهانش رو پاره می کنیم و با نعره ی یا حیدر ، قدرت بچه های امیرالمومنین علی (علیه السلام) رو بهشون نشون میدیم . چونکه ما تحصیل کرده ی کلاس عاشورا هستیم که به ما یاد داده : اللهمَّ العنِ العصابةَ التی جاهدتِ الُحسین وَ شایعتْ و بایِعتْ و تابِعتْ علی قِتله اللهمَّ العنهم جمیعاًپ ، ن : حرف ها و صداهایی از برخی ها به گوش میرسه که میگن : " همه ی مردم خواستار آزادیِ سران فتنه هستن و مملکت نیاز به این افراد داره و . . . " . اولاً که منظوره این آقایان از همه ی مردم کیا هستن ؟!!! جالبه که نگفتن اکثریت مردم بلکه گفتن همه ی مردم !!!!! خدا لعنتشون کنه که اینقد کذاب و دروغگو و منافق هستن . اگه روز عاشورا و ایام محرم یه نگاهی به خیابونا مینداختن میدیدن که همه ی مردم عزادار و عاشق اهل بیت هستن نه طرفدار خائنان و بی شعورهایی همچون موسوی و کروبی و . . . همه ی مردم خواستار مجازات این نامردان و منافقان هستن که علیه نظام اسلامی و حسینِ زمان فتنه کردن و تمام مستکبرین دنیا براشون کف زدن و ازشون حمایت کردن که آفرین دارید خوب کار می کنید . واقعاً هم کارشون رو کردن ؛ چون هدفشون بی احترامی به مجالس عزاداری و راه امام حسین (علیه السلام) بود که در حد توانشون انجام دادن ولی . . . .


                      سگ توله ها به سوی هیئت زوزه میکشند 

                                                                                                      باشد زمان غرش شیران فاطمی


مستند : حرمت شکنان (پیشنهاد ویژه)

حتماً ببینیدتاریخ انتشار : دوشنبه 27 آبان‌ماه سال 1392 | نظرات (14)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


این روزها بهانه های زیادی توسط مستکبران و دشمنان بشریت برای تحریم ایران ، دشمنی با ایران و . . . آورده میشه که هیچ کدوم دلیل اصلی نیست و این ها دارن مشکل اصلیِ خود رو پشت بهانه ها پنهان می کنن و با روکش های مختلفی به میدان میان . روکش هایی از قبیل : وجود نیروگاه های هسته ای ، غنی سازی اورانیوم ، دفاع از فلسطین ، سوریه و دیگر مظلومان جهان و . . . . اما مشکل اساسی این ها با ولایت و به طور خاص در این دوران ولایت فقیه هست . این ها با حکومت کردن ولیِ خدا بر یک منطقه یا تمام دنیا مشکل دارند و به خاطر همین ست که سالیانه پول های بسیار زیادی رو برای تخریب ولایت فقیه و مقام ولایتِ امام معصوم (علیه السلام) یعنی مهدویت خرج می کنن . باور کنید که اگه ولایت فقیه و مهدویت در ایران تشریفاتی میشد ، این ها تمام تحریم ها رو بر می داشتن ، اموال بلوکه شده رو آزاد می کردن و . . . چون در طول تاریخ هم نمونه های بسیاری برای این قضیه وجود داره . مانند آزاد کردن آب توسط دشمنان اهل بیت (علیهم السلام) بعد از به شهادت رساندن امام حسین (علیه السلام) .  

 

پ ، ن : ولی باید بدونن که اینا مثل اجداد پست و لعین خودشون که اباعبدالله الحسین (علیه السلام) رو تنها و غریب به شهادت رسوندن نمی تونن در این دور و زمونه و در این کشور شیعه که هر چی داره از ولایت و امامتِ امام معصوم (علیه السلام) و نائب ایشان ، هستش ؛ غلطی بکنن و ولیِ خدا رو غریب و تنها گیر بیارن . چون ما مردم ایران ، مانند اهل کوفه نیستیم و تا آخرین قطره ی خونمون پای اماممون ایستادیم و کم هم نمیاریم . پس هم آمریکای گرگ صفت و طفل حروم زاده اش ، اسرائیل جنایتکار ،  بدونه که ما نمیذاریم دیگه کربلا تکرار بشه . . .  


تاریخ انتشار : یکشنبه 26 آبان‌ماه سال 1392 | نظرات (9)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


این حقیر بنا دارم تا ان شا الله به مناسبت ماه محرم سال 92 ، به تعداد شب های دهه ی اول ، تعدادی بروشور طراحی و در اختیار شما دوستان قرار بدم . به همین منظور بروشور شب هفتم رو در ادامه مطلب با فرمت pdf برای دانلود قرار داده ام که پیشنهاد می کنم حتماً از این مطالب استفاده کنید .

-------------

-------------

                                  بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی

                                                  اصلاً خیال کن که پسر (علی) نداشتی . . . 

 

تاریخ انتشار : یکشنبه 26 آبان‌ماه سال 1392 | نظرات (3)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


این حقیر بنا دارم تا ان شا الله به مناسبت ماه محرم سال 92 ، به تعداد شب های دهه ی اول ، تعدادی بروشور طراحی و در اختیار شما دوستان قرار بدم . به همین منظور بروشور شب ششم رو در ادامه مطلب با فرمت pdf برای دانلود قرار داده ام که پیشنهاد می کنم حتماً از این مطالب استفاده کنید .

-------------

-------------

 
تاریخ انتشار : شنبه 25 آبان‌ماه سال 1392 | نظرات (6)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


عصر روز نهم محرم است ، شب عاشورا . شهادت یاران و همراهان امام حسین علیه السلام مسلم و قطعی است . اکنون این که با نامه ای در دست ، در اطراف خیمه های امام حسین (ع) پرسه می زند ، شمر است و فریاد بر می آورد : آی خواهرزاده های من کجایید ؟ عباس ! عبدالله ! جعفر ! عثمان ! کجایید ؟ من شمرم . حرفی با شما دارم .
هر چهار با عتاب و بی نرمشی در کلام می پرسند :
-  آمده ای که چه ؟ چه می خواهی ؟
-  خواهرزاده های من ! برایتان امان نامه آورده ام . خود را با حسین به کشتن ندهید ، بیایید ...
هر چهار دلاور از خشم ، چشم می درانند و دندان می سایند و عباس فریاد می کشد :

- " تبّت یداک یا شمر" ! بریده باد دو دست تو ای شمر . لعنت بر تو و امان نامه ات . تو اگر خویش ما بودی ، ما را به جهنم نمی خواندی . ما در امان باشیم و برادرمان ، مولا و آقایمان و امام مان حسین فرزند زهرا در امان نباشد ؟ ما حسین علیه السلام را رها کنیم و سر در مقابل ملعونین و ملعون زادگان فرود آوریم ؟اینجا ایران ، عصر خاموشی ، پیروزی لشکریان حق در دل دشمن لرزه افکنده است ، لشکر شمر دور تا دور ایران را محاصره نموده است و از سر تکبر فریاد بر می آورد :

- تمام فعالیت های هسته ای خود را متوقف کنید و با ما باشید تا در امان باشید ...
- همه شما خاک بر سر ما هستید ، هر چه ما می گوییم باید بگویید چشم ...
حال آنان که فارغ التحصیل دانشگاه عاشورا شده اند عباس وار فریاد بر می آورند :
- ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند ....
اما در این میان بعضی ها می خواهند از تاریکی شب استفاده کنند و فرار را بر قرار ترجیه دهند ، اینها همان هایند که زرق و برق دنیا چشم هایشان را کور کرده است ...

پ,ن : اشهـــــد ان اباالفـــــضل غیــــــرت الله


برگرفته از : معبر سایبری فندرسک


تاریخ انتشار : جمعه 24 آبان‌ماه سال 1392 | نظرات (6)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


این حقیر بنا دارم تا ان شا الله به مناسبت ماه محرم سال 92 ، به تعداد شب های دهه ی اول ، تعدادی بروشور طراحی و در اختیار شما دوستان قرار بدم . به همین منظور بروشور شب پنجم رو در ادامه مطلب با فرمت pdf برای دانلود قرار داده ام که پیشنهاد می کنم حتماً از این مطالب استفاده کنید .

-------------

-------------

                                  دست و پا که میزنی بر غیرتم بر میخورد

                                             لشگرت که نیست اما یک نفر داری هنوز

 

تاریخ انتشار : جمعه 24 آبان‌ماه سال 1392 | نظرات (5)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


این حقیر بنا دارم تا ان شا الله به مناسبت ماه محرم سال 92 ، به تعداد شب های دهه ی اول ، تعدادی بروشور طراحی و در اختیار شما دوستان قرار بدم . به همین منظور بروشور شب چهارم رو در ادامه مطلب با فرمت pdf برای دانلود قرار داده ام که پیشنهاد می کنم حتماً از این مطالب استفاده کنید .

-------------

-------------

گیرم که رد کنی دل ما را خدا که هست                                              
                                             
باشد محل نده قسم مرتضی که هست
وقتی قسم به معجر زینب قبول نیست                                              
                                             
چادر نماز حضرت خیر النسا که هست
یک گوشه می نشینم و حرفی نمی زنم                                            
                                            
بیرون مکن مرا تو از این خانه جا که هست
از درد گریه تکیه نده سر به نیزه ات                                              
                                           
زینب نمرده شانه دارالشفا که هست . . .

 

تاریخ انتشار : جمعه 17 آبان‌ماه سال 1392 | نظرات (17)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


این حقیر بنا دارم تا ان شا الله به مناسبت ماه محرم سال 92 ، به تعداد شب های دهه ی اول ، تعدادی بروشور طراحی و در اختیار شما دوستان قرار بدم . به همین منظور بروشور شب سوم رو در ادامه مطلب با فرمت pdf برای دانلود قرار داده ام که پیشنهاد می کنم حتماً از این مطالب استفاده کنید .

-------------

-------------

 چرا عذار لاله گون بَرِ من آورده‌ای                                                        

                                                محاسن غرقه به خون بَر من آورده‌ای ‏

                                               خوش آمَدی ای پدر! مرا به همره ببر‏

 
ای عمه‌ها و خواهران! دست حق یارتان                                              

                                                رفتم به همراه پدر، حق نگهدارتان‏

                                                  خوش آمدی ای پدر! مرا به همره ببر‏...

 

تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 16 آبان‌ماه سال 1392 | نظرات (4)
 

 


 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)