نوشته شده توسط : سرباز ولایت


بودجه شورای ایرانیان چگونه مصرف می شود؟
شورای ایرانیان که اخیراً بودجه آن توسط مجلس قطع شده است به حیف و میل در بیت المال می پرداخته است. این شورا که مستقیماً زیر نظر مشائی اداره می شود پول هایی را هزینه کرده است که باعث تعجب و شگفتی نیروهای بازرسی کننده از این شورا شده است.

به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران «ملک زاد» دبیر کل امور ایرانیان خارج از کشور در نامه ای به وزارت خارجه برخی از کمک های این شورا به گروه های خارج از کشور را این گونه برمی شمارد: راه اندازی سایت های اینترنتی و ایجاد و توسعه لابی های موثر (هفتصد و نه میلیون و هفتصد هزارتاریخ انتشار : جمعه 30 اردیبهشت‌ماه سال 1390 | نظرات (1)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


فرزندان پاک رهبری

حجت الاسلام علی بهجت فرزند مرحوم آیت الله بهجت در مصاحبه ای که اخیراً منتشر شده است، گفت: رابطه مقام معظم رهبری با آیت الله بهجت، بسیار رابطه گرم و صمیمی بود. مثلاً این که آیت الله بهجت فرموده بودند، دیدارهای شان با رهبری، مخفی بماند و در صداوسیما پخش نشود، این درست است، چراکه ایشان دوست نداشتند در صداوسیما و در جامعه مطرح شوند. آیت الله بهجت با مطرح شدن شان در جامعه مخالف بودند. هرگز حاضر نبودند مثل من اینجا بنشینند و با شما صحبت بکنند و یا شما مثلاً فیلم بگیرید و مطالب آن را در صداوسیما و مطبوعات منتشرتاریخ انتشار : جمعه 30 اردیبهشت‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


/ گفتاری از آیت الله مجتبی تهرانی/


سرآمد هر شری بی‎حیایی است. یک روایت از امام صادق(ع) است که می‌فرماید: «الْوَقَاحَهُ صَدْرُ النِّفَاقِ وَ الشِّقَاقِ وَ الْکُفْرِ» سرآمد همه این‌ها بی‎حیایی است، یعنی سرآمد نفاق، شقاق و کفر این است.


راسخون: سرآمد هر شری بی‎حیایی است. یک روایت از امام صادق(ع) است که می‌فرماید: «الْوَقَاحَهُ صَدْرُ النِّفَاقِ وَ الشِّقَاقِ وَ الْکُفْرِ» سرآمد همه این‌ها بی‎حیایی است، یعنی سرآمد نفاق، شقاق و کفر این است.تاریخ انتشار : شنبه 24 اردیبهشت‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایتشاید جوان به‌خصوص در این زمان‌هایی که شب‌‌ها کوتاه است و اذان صبح خیلی زود اتفاق می‌افتد و وقت ادای نماز کم است، شکست بخورد؛ عیبی ندارد. برای فردا شب نقشه بکشد. برای پس فردا شب. برای هزار شب دیگر. باید برنامه بریزیم که نمازمان را اول وقت بخوانیم .

ایمان داشتن تنها به نماز و روزه نیست !
گاه که توفیقی حاصل شود و موفق به دیدار یکی از علما بشویم و یا در پی اینکه چگونه برای تقرب به خداوند بلند مرتبه اقدام کنیم به مطالعه می پردازیم می بینیم که یکی از مهترین راهکارهایی  که برای شروع به ما می


تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


این شهید بزرگوار یک ورزشکار قوی بوده ولی اخلاق خوبی که داشته باعث شده خیلی ها شیفته ی او گردند. تا جایی که خدا هم خریدار او شد و به درجه رفیع شهادت نائل گشت.

روحش شاد و یادش گرامی


ابراهیم هادی

پلاستیک به جای ساک ورزشی:

حدود سال 1354بود که مشغول تمرین بودیم که ابراهیم وارد سالن شد و یکی از دوستان هم بعد از او وارد سالن شد و بی مقدمه گفت: داداش ابراهیم ، تیپ وهیکلت خیلی جالب شده.وقتی داشتی تو راه می اومدی
تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


                                           نخستین فرقه

محمد بن حنفیه در دیدگاه برخی از مردم، همان ویژگی هایی را داشت که در احادیث نقل شده بود. مثلاً نام او محمد و کنیه اش، ابوالقاسم بود. علاوه بر آن با صدور اجازه نامه ای به مختار، ظاهراً انتقام امام حسین (ع) را نیز ستاند. همین موضوعات برخی مردم را دور او جمع کرد، با اینکه خود ابن حنفیه، هیچ ادعایی نداشت.
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 20 اردیبهشت‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت                                      ملائکه در خدمت امام زمان(ع)

از دیگر آیات و روایات می‌توان چنین استفاده کرد که تعداد ملائکه‌ای که در خدمت امام زمان(عج) و یاران ایشان خواهند بود، محدود به اینها نمی‌شوند و خصوصاً در دورة استقرار حکومت عدل مهدوی، ملائکه حضوری پررنگ خواهند داشت و گاه در مقام خادم، یاران و همراهان امام(ع) و شیعیان به ایفای نقش خواهند پرداخت.
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 20 اردیبهشت‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


       

صحبتها از شعار اصلی او در انتخابات سال گذشته اوج گرفت: عدالت. مکثی کوتاه و سپس اشاره ای و ناگهان هشداری مستقیم به دو نفر: « شما هزار میلیارد تومان به یک بانک خصوصی بدهکارید. حالا بدون آنکه بدهی خود را پرداخته باشید، می‌خواهید با 290 میلیارد تومان، 29 درصد از سهام در اختیار این بانک را خریداری کنید!»تاریخ انتشار : دوشنبه 19 اردیبهشت‌ماه سال 1390 | نظرات (1)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


 


مفهوم و ابعاد حجاب در قرآن

هدف و فلسفه حجاب
حجاب چشم
حجاب در گفتار
حجاب رفتاری
حجاب و عفت
حجاب زنان سالمند
آیا حجاب مانع همه بزهکاری های اجتماعی است؟
همچنین ببینید:

منابع:
تاریخ انتشار : یکشنبه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
نوشته شده توسط : سرباز ولایت


حجاب چیست؟

موضوع حجاب در اسلام بطور مفصل مورد بحث و گفتگو قرار گرفته و نظریات بسیاری نیز در اینمورد مطرح شده است. در بررسی چگونگی حجاب و شناخت واقعیت آن، در ابتدا میبایست به ریشه کلمه حجاب و مشتقات آن بپردازیم . کلمه حجاب در زبان عربی به معنی پرده و پوشش میباشد و متداولترین
تاریخ انتشار : یکشنبه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
 

 


 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)