X
تبلیغات
زولا
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


امام خامنه ای : امام (ره) ولایی تر بود یا فلان آدم عامی که کار خلاف میکند به اسم ولایت ؟


جامعه‌ی اسلامی در تمام ادوار مختلف از ناحیه‌ی بی‌عدالتی ضربه خورده است ؛ و از ناحیه پراکندگی و نفاق و جدائی افراد از یکدیگر و مقابل یکدیگر ایستادن ، ضربه خورده است . از این چیزها دنیای اسلام ضربه خورده . هر چه شما به تاریخ اسلام مراجعه کنید – بخصوص در قرون اخیر – این معنا را روشنتر می‌بینید . دنیای اسلام نیازمند اتحاد است . امیرالمؤمنین مایه‌ی وحدت دنیای اسلام باید باشد . دشمنان اسلام میخواهند بین طوائف مسلمان به وسیله‌ی امیرالمؤمنین که خود وسیله‌ی وحدت و اتحاد است ، اختلاف ایجاد کنند . اینها را باید دنیای اسلام بگوش باشد . ۱۳۸۸/۴/۱۵

---

---

امام حسن عسکری (علیه السلام) می فرمایند : شما را به تقوای الهی و ورع در دین وصیت می‌کنم و کوشش برای خدا و راستگویی و ادای امانت به هرکسی که تو را امین خود قرار داد ، چه آدم بدی باشد و چه خوب . اهل سجده طولانی باشید ، خوش مشرب و خوش معاشرت باشید و این دستورات را پیامبر(ص) آورده : در محله مخالفین ما نماز بخوانید و در تشییع جنازه آنها حاضر شوید و از بیمارانشان عیادت کنید و حقوق آنها را بپردازید ، اگر یکی از شما این خصائل را داشته باشد ، مردم می‌گویند این شیعه است و این مرا خوشحال می‌کند . پس تقوا پیشه کنید و مایه زینت ما شوید و موجب ننگ و عار ما نشوید ، مردم را به ما متمایل کنید .


پ ، ن : این روزها خیلی ها دم از شیعه و مطیع ائمه (علیهم السلام) بودن می زنند و میخواهند به هر سبک و شیوه ای که شده ارادت خود را به اهل بیت پاک پیامبر (صلوات الله علیه) و کینه و نفرتشون رو نسبت به دشمنان این بزرگواران نشان دهند . به منظور ارادت کارهایی از قبیل : قمه زنی ، تیغ زنی ، خون جاری کردن از بدن و . . . رو انجام می دهند و برای نمایش کینه و برائت خود از دشمنان اهل بیت به کارهایی همانند : توهین به خلفای سه گانه ، همسر پیامبر اکرم (صلوات الله علیه) ، گرفتن مجالس ----- کُشون و . . . دست می زنند . متاسفانه این افراد همچون آقای صادق شیرازی ، دوستدارانشون و . . . اصلاً توجهی به تخریب چهره ی تشیع در جهان و در چشم مردم عالم ، اختلاف و تفرقه بین شیعه و سنی ، سوء استفاده دشمن مشترک مسلمانان و . . . ندارند و حتی نیم نگاهی هم به این فرموده ی معصوم که می فرمایند " زینت ما باشید نه باعث خواریِ ما و . . . " ندارند . در برخورد با بیشتر این افراد در می یابیم که اینان حتی 2 حدیث هم از امامان معصوم بلد نیستن و صرفاً به یه سری کارهای بیهوده که سراسر ضرر هستش پرداختن و دارن به هدف دشمن که نابودی مسلمانان به دست خودشان ست ، کمک می کنند . چون معلومه : دشمنی که دید تواناییِ مبارزه با اسلام و پیروانش را ندارد به این تصمیم رسید که این گروه رو به دست خودشون نابود کنه و به جون هم بندازه که تا حدی هم موفق بوده به خاطر بی بصیرتی یه سری از افراد .


به نظرتون این هم شیعه کُشی به خاطره چیه ؟ شکل گرفتن این همه گروه تروریستی به خاطره چیه ؟! بریده شدن سر بچه های سوریه و تجاوز به زنانشون به دلیل چیه ؟! ..... همش به خاطر توهین به مقدسات دو طرف هست . در آیات قرآن کریم هم آمده که " به بت های مخالفان خودتون توهین نکنید ..... " و امیرالمومنین علی (علیه السلام) هم می فرمایند : " شیعه و پیرو ما ، اهل توهین کردن و دشنام دادن نیست . " پس تو رو خدا چهره ی اسلام رو خراب نکنید و به دین ضربه نزنید . کافیست تنها کلمات " شیعه ، تشیع ، محرم ، عاشورا و . . . " رو در گوگل سرچ کنید تا به عمق فاجعه پی ببرید !!!


تاریخ انتشار : دوشنبه 23 دی‌ماه سال 1392 | نظرات (15)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)