X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


دیدار با «نامزد نهایی» جبهه پایداری بعد از ۱۴ فروردین 

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری از دیدار با نامزد نهایی جبهه پایداری بعد از جلسه ۱۴ فروردین با آیت‌الله مصباح خبر داد و گفت: پس از گرفتن نظر فقهای جبهه، کاندیدای قطعی را اعلام می‌کنیم. 

خبرگزاری فارس: دیدار با «نامزد نهایی» جبهه پایداری بعد از ۱۴ فروردین

مجید متقی‌فر عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با بیان اینکه احتمالا در جلسه 14 فروردین با آیت‌الله مصباح بحث کاندیداهای این جبهه نیز مطرح شود اظهار داشت: بحث انتخابات در حال حاضر مهمترین بحث روز است و مقام معظم رهبری نیز در سخنرانی‌های خود همواره به این مسئله توجه دارند از این رو پس از صحبت‌های نوروزی رهبر فرزانه انقلاب در حرم رضوی ما یقین پیدا کردیم راهی که جبهه پایداری تا کنون آمده درست بوده است. 

متقی‌فر با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب در انتخاب اصلح به رویکرد جبهه پایداری مبنی بر پافشاری و اصرار برای روی کار آمدن گزینه اصلح در حالیکه سایر گروه‌ها و ائتلاف‌ها بر صالح مقبول تأکید داشته‌اند تصریح کرد : . . .  

 

به ادامه مطلب بروید . . .

متأسفانه پیش از این به جبهه پایداری به دلیل مطرح کردن برخی از مواضع حمله می‌کردند و کار از انتقاد گذشته بود و برخی مدعی بودند که گزینه اصلح گیرمان نمی‌آید اما دیدیم که رهبری بر این موضع تأکید کردند. 

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به انتقاد رهبر معظم انقلاب از تکنوکرات‌ها ادامه داد: برخی از کاندیداهای ریاست‌جمهوری در حال حاضر تکنوکرات هستند و با تهیه پاورپوینت‌هایی در صدد عدم انتقاد به هاشمی برآمده‌اند در حالی که تکنوکرات به معنای حکومت هاشمی است.

وی با بیان اینکه اگر با صحبت‌های اخیر رهبری متدینانه و شرعی برخورد شود به این نتیجه می‌رسیم که از مدلهای فعلی نمی‌توان به گزینه اصلح رسید،‌افزود: گزینه اصلح چنانچه از جبهه پایداری نیز نباشد ما آن را تأیید خواهیم کرد و اصلح از طریق شاخص‌هایی که رهبر انقلاب تعیین کرده‌اند به دست می‌آید. 

متقی‌فر در پاسخ به این سؤال که آیا برای گزینه‌های جبهه پایداری پس از صحبت‌های رهبری اتمام حجت برای کاندیداتوری صورت گرفته یا خیر گفت: این امر ممکن است؛ مشکل افرادی همچون جلیلی و لنکرانی این است که هیچگاه نمی‌آیند بگویند ما اصلح هستیم اما صحبت‌های نوروزی رهبر معظم انقلاب دست ما را کاملاً باز کرد و آنچه که ما در صدد آن بودیم حضرت آقا فرمودند و تأکید کردند رویکرد این دولت منهای ضعف‌های آن باید دنبال شود و این همان موضع جبهه پایداری است که بر تفکیک نقاط مثبت و منفی دولت فعلی تأکید داشت. 

این فعال سیاسی اصولگرا محور اصلی دیدار با آیت‌الله مصباح را فرمایشات اخیر رهبری و مسائل انتخابات دانست و درباره دیدار با نامزد نهایی این جبهه پس از فرمایشات نوروزی رهبر معظم انقلاب گفت که حتماً انشاءالله با آنها دیدار خواهیم داشت.  

**پس از گرفتن نظر فقها کاندیدای قطعی جبهه پایداری را اعلام خواهیم کرد  

وی ضمن اشاره به دیدار با آیت‌الله مصباح و با بیان اینکه پس از گرفتن نظر فقها کاندیدای قطعی جبهه را اعلام خواهیم کرد، متذکر شد: ما باید آخرین نظر فقها را دریافت کنیم و امروز برای ما بیشتر از همیشه ثابت شده فقهای جبهه پایداری نزدیک‌ترین نگاه را به مواضع رهبر معظم انقلاب دارند. 

وی ضمن دعوت از همه گروه‌های سیاسی برای مداقه در فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حرم رضوی و قرار دادن آن به عنوان ملاک عمل تصریح کرد: اگر همه سیاسیون ملتزم به توصیه‌های نوروزی رهبری باشند ما دیگر شاهد بداخلاقی‌های سیاسی نخواهیم بود.

متقی‌فر با تأکید بر اینکه توصیه‌های نوروزی رهبر معظم انقلاب بسیار کلیدی و راهگشا بود، اظهار داشت: اگر کسی بخواهد از این توصیه‌ها به صورت گزینشی استفاده کند ولایت‌مداریش زیر سؤال خواهد بود. 

متقی‌فر اولویت اول جبهه پایداری را برای عملیاتی کردن حماسه سیاسی حضور پرشور مردم در انتخابات دانست و خاطرنشان کرد: مشارکت عمومی برای نظام جدای از اینکه گزینه پایداری باشد یا سایر احزاب و گروه‌ها بسیار مهم است و این امر برای ما از گزینه انتخاباتی‌مان نیز مهم‌تر است. 

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری برنامه دیگر جبهه پایداری را عدم بداخلاقی سیاسی و حرکت تقوامدارانه در جریان انتخابات عنوان کرد و یادآور شد: افراد در جریان انتخابات نباید به کسی توهین کرده و اخبار کذب و شایعات را منتشر کنند و باید در چارچوب تبیین شده از سوی رهبری حرکت کنیم از این رو رقبا باید برنامه‌ها و مبانی فکری یکدیگر را نقد کنند. 

**هیچکس نمی‌تواند سبد رأی خود را با بداخلاقی انتخاباتی پر کند 

وی گفت: نقد مبانی فکری غیر از تاخت و تاز به اشخاص است و این امر شرعی و عقلانی نیست و مردم و رهبری آن را نمی‌پسندند چرا که با تخریب دیگران هیچکس نمی‌تواند سبد رأی خود را پر کند و مردم هم نشان داده‌اند به این نوع برخوردهای مخرب اقبالی ندارند. 

متقی‌فر با اشاره به لزوم برخورداری از تفکر تیمی برای اداره کشور و تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر توجه به خرد جمعی تصریح کرد: ما در جهان موقعیتی داریم که فقط با روحیه تحول‌گرا و انقلابی می‌توانیم پیش‌برنده باشیم و در غیر این صورت یک رویکرد ارتجاعی اتفاق می‌افتد که ما را به پیش از سال 84 و سیاست‌های نخ‌نما و ناکارآمد و سیاست تساهل و تسامح باز می‌گرداند. 

وی تأکید کرد: ما معتقدیم با حفظ شعارهای سوم تیر و حفظ گفتمان‌ امام و رهبری از همه انسدادها و گردنه‌های خطرناک و تحریم‌ها عبور خواهیم کرد چرا که مشکلات نظام به شرط شناسایی ظرفیت‌های بسیار عظیم آن در درون کشور قابل حل است و برای این کار نباید ظرفیت‌ها را با دیدگاه‌های خطرناک و غربگرایانه و وارداتی محدود کرد.


تاریخ انتشار : شنبه 10 فروردین‌ماه سال 1392 | نظرات (1)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)