X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


عید نوروز از تب و تاب افتاد ولی بهار و صاحب ما نیومد . . .  

 

 

 

با سلام خدمت شما عزیزان 

 

امسال توجه کرده باشید عید نوروز اون حس ، تب و تابی که همیشه داشت رو با خودش نیاورد . دلیل معلومه چون هم زمین و عالم از غیبت آقا خسته شده و هم آقامون برای مادر بزرگوارشون عزادار بودن .  

 

معصوم می فرمایند : عید ما اون روزی ست که توش گناه نکنیم  

 

و دائم به یاد امام زمان باشیم و تنها برای آقا کار و زندگی کنیم .   

 

یه پیامکی برای من اومد که واقعا افسوس خوردم و دلم آتیش گرفت و خجالت کشیدم ، اومده بود که  

 « ای کاش اسم تو باران بود تا مردم برای آمدنت دعا می کردند و به تو نیاز پیدا می کردند ، یا ابا صالح المهدی (عج) »   

 

 

ای مردم اول به خودم میگم بعد به شما خوبا : « به خدا قسم ما صاحب داریم ، امام داریم ، بی دین و آیین نیستیم که همینطوری زندگی می کنیم . آقامون چشم امید به ما به اصطلاح شیعه ها و محبین داره ، که بالاخری ما آدم بشیم و برای آقا دعا و جهاد کنیم . حرف این حقیر اینه که هممون بالای 15 ، 16 سال سن داریم و خودمون هم می دونیم تا حالا برای آقا کاری نکردیم و با آقا نبودیم ، ولی من یه خواهشی از خودم و بعد از شما دارم که بیایید از این به بعد رو برای آقامون ، عزیزمون ، مهربونمون ، اماممون و صاحبمون زندگی کنیم و هر کاری که میخوایم بکنیم رو با آقا بسنجیم یعنی : اگه آقا دوست داره انجام بدیم اگه دوست نداره با عشق و اطاعت و میل و رغبت انجام ندیم . حرف آخرم : خستتون نکنم ( من خیلی حرافم ، عمل تعطیله !!!! ) :  

 

بدونیم که تا ما آماده نشیم ، ما به راه نیایم و از علایق و هوس ها و لذت های دنیایی و حیوانی خود دست بر نداریم و خدایی و مجاهد نشیم ، آقا نمیاد . به خدا آقا یار می خواد نه بار ، به اندازه کافی ما رو دوشش سنگینی کردیم و وبالش بودیم ، بسه دیگه ، بیایید با امام زمانمان رفیق بشیم و . . .   

 

 

نامه اول امام زمان (عج) به شیخ مفید :  

 

برادر با ایمان و دوست رشید ما 

نامه‌ای به برادر با ایمان و دوست رشید ما ، ابوعبدالله محمد بن نعمان - شیخ مفید - که خداوند عزت وی را مستدام بدارد.

سلام خداوند بر تو ای کسی که در دوستی ما به زیور اخلاص آراسته‌ای و در اعتقاد و ایمان به ما دارای امتیاز مخصوص هستی.  

ما در مورد نعمت وجود تو خداوند یکتا را سپاسگزاریم ، و از پیشگاه مقدس خداوندی استدعا می‌کنیم که بر سید و مولای حضرت محمد بن عبدالله (صلی الله علیه و آله) و خاندان او درود و صلوات پیاپی و بی‌نهایت خویش را نازل فرماید. 

از آنجا که در راه یاری حق و بیان سخنان و نصایح ما صادقانه کوشیدی ، خداوند این افتخار را به شما ارزانی داشته و به ما اجازه فرموده است که با شما مکاتبه کنیم.

شما مکلف هستید که اوامر و دستورات ما را به دوستان ما برسانی ، خداوند عزت و توفیق اطاعتش را به آنان مرحمت فرماید و مهمات آنان را کفایت کرده، در پناه لطف خویش محفوظشان دارد. 

با یاری خداوند متعال در مقابل دشمنان ما که از دین خداوند روی برگردانده‌اند بر اساس تذکرات ، استقامت کن و با خواست الهی دستورات ما را به آنان که از تو می‌پذیرند و گفتار ما موجب آرامش آنها می‌باشد ، ابلاغ کن . با این که بر اساس فرمان خداوند بزرگ و صلاح واقعی آنها ما و شیعیان‌مان تا زمانی که حکومت در اختیار ستمگران است در نقطه‌ای دور و پنهان از دیده‌ها بسر می‌بریم ، ولی از تمام حوادث و ماجراهایی که بر شما می‌گذرد کاملاً مطلع هستیم و هیچ چیزی از اخبار شما بر ما پوشیده نیست. از خطاها و گناهانی که بندگان صالح خداوند از آنها دوری می‌کردند ولی اکثر شما مرتکب شدید باخبریم.   

 

از عهدشکنی‎ها و پشت‌ سر گذاشتن عهد و پیمان‎ها با اطلاعیم ( که همین عوامل موجب بدبختی و دوری شما از حریم ولایت شده است) . گویی اینها از لغزش‎های خود خبر ندارند ، با همه گناهان، ما هرگز امور شما را مهمل نگذاشته ، شما را فراموش نمی‌کنیم و اگر عنایات و توجهات ما نبود، مصائب و حوادث زندگی شما را در بر می‌گرفت و دشمنان شما را از بین می‌بردند . پس ، از خداوند بترسید و تقوا پیشه کنید و به خاندان رسالت مدد رسانید . در برابر فتنه‌هایی که پیش می‌آید و البته عده‌ای در این آزمایش و برخورد با فتنه‌ها هلاک می‌شوند ، مقاومت کنید و البته همه اینها از نشانه‌های حرکت و قیام ما هست . اوامر و نواهی ما را متروک نگذارید و بدانید که علی‌رغم کراهت و ناخشنودی کفار و مشرکان ، خداوند نور خود را تمام خواهد کرد . تقیه را از دست ندهید ... من ولی خدا هستم ، سعادت پویندگان راه حق را تضمین می‌کنم.... پس سعی کنید اعمال شما طوری باشد که شما را به ما نزدیک سازد و از گناهانی که موجب نارضایتی ما را فراهم نماید بترسید و دوری کنید.  

امر قیام ما با اجازه خداوند به طور ناگهانی انجام خواهد شد و دیگر در آن هنگام توبه فایده‌ای ندارد و سودی نبخشد. عدم التزام به دستورات ما، موجب می‌شود که بدون توبه از دنیا بروند و دیگر ندامت و پشیمانی نفعی نخواهد داشت.  

ای شیخ مفید! خداوند شما را با الهامات غیبی خود ارشاد و توفیقات خویش را در سایه رحمت بی‌پایانش نصیب ما فرماید.(1)      

1- احتجاج ج 2، ص 597، بحارالانوار، ج 3، ص 175. 

 

ببخشید طولانی شد . . .  

 

با اجازه  

 

فعلا یا مهدی  


تاریخ انتشار : سه‌شنبه 13 فروردین‌ماه سال 1392 | نظرات (3)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)