X
تبلیغات
رایتل
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


مدعی مدیریت انقلابی : ” عملکرد دولت نهم و دهم به گونه‌ای بوده که نتیجه‌ای جز بی‌اعتمادسازی آحاد ملت و بازی با باورها و اعتقاد مردم نداشته است ! ”   

 

 

 

جناب آقای قالیباف لطفا با دقت بخوانید :   

بیانات امام خامنه ای در تاریخ ۱۳۸۵/۰۷/۱۸

 ” کمک به دولت، کمک به کشور است؛ از هر جناحى میخواهد باشد. همه‌تان یادتان هست، دیدید که دولتهاى مختلف از زمانى که بنده این مسئولیت را داشتم، مورد حمایت من بودند. این معنایش این نبوده که من با سیاست هاى آن دولت ها در همه جا موافق هستم، نه؛ تصریح هم می کردم و می گفتم که با بعضى از سیاستهایشان در زمینه‌هاى مختلف موافق نیستم ؛ اما کلیت دولتها را . . .     

 

 به ادامه مطلب بروید و حتما این مطلب را بخوانید . . .

من همیشه حمایت کرده‌ام.

مواظب باشید دولت به خاطر اختلاف نظر ، اختلاف سلیقه ، اختلاف مذاق و اختلاف جناح مورد تضعیف قرار نگیرد. دولت را باید نگه داشت . همه باید رئیس‌جمهور را مورد تکریم قرار بدهند و این را همه یک اصل بدانند.

اینکه افرادى بیایند و سعیشان این باشد که دولت را ناکارآمد جلوه بدهند ، این خدمت به کشور نیست. اگر عقیده‌شان هم این است ، این عقیده را بایست به یک نحوى به گوش خود مسئولان دولتى یا مسئولانى که میتوانند اثرگذار باشند، برسانند؛

اما تبلیغِ ناکارآمدى دولت را در بین مردم کردن، آن هم غیرمنصفانه، صحیح نیست. اگر واقعیت هم میداشت، نباید به شکل تبلیغاتى و داد زدنِ بر سر کوچه و بازار ظاهر میشد؛ چه برسد به آنجایى که واقعیت هم ندارد و غیرمنصفانهاست. ”

امام خامنه ای ۱۳۸۵/۰۷/۱۸

و اما بخوانید از سایت ارگان رسانه ای سازمان جاسوسی آمریکا موسوم به “رادیوفردا ” که با تیتر”قالیباف: عملکرد دولت‌ احمدی‌نژاد نتیجه‌ای جز بی‌اعتمادی مردم نداشته است” مشتاقانه به استقبال صحبت های وی رفته است.

رادیوفردا در ادامه آورده است:

محمدباقر قالیباف،‌ شهردار تهران و یکی از نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری ایران، روز جمعه ۹ فرودین از سیاست های دولت محمود احمدی نژاد انتقاد کرده و گفته است، عملکرد دو دوره ریاست جمهوری وی باعث بی اعتمادی مردم شده است.

در این مجال قصد نقد صحبت های آقای قالیباف و یا بررسی عملکرد دولت را نداریم ولی به همین یک نکته بسنده می کنیم که وقتی مقام معظم رهبری می فرمایند:” آن چیزهائی که امروز برای دولت و برای رئیس‌جمهور نقاط قوّت محسوب میشود، اینها باید در رئیس‌جمهور بعدی وجود داشته‌ باشد، اینها را باید در خود تأمین کند؛ آن چیزهائی که امروز نقاط ضعف شناخته میشود ــ که ممکن است شما بگوئید، من بگویم، دیگری بگوید ــ این نقاط ضعف را باید از خود دور کند.”با چه حجت شرعی آقای قالیباف می گوید:” عملکرد دولت نهم و دهم به گونه‌ای بوده که نتیجه‌ای جز بی‌اعتمادسازی آحاد ملت و بازی با باورها و اعتقاد مردم نداشته است.“ 

آقای قالیباف مطالبتان تیتر یک “رادیوفردا” می شود کمی در گفته های خود تامل کنید 

منبع : http://javidarabshahi.com/?p=794


تاریخ انتشار : شنبه 17 فروردین‌ماه سال 1392 | نظرات (0)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)